Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Le tudnátok írni hogyan...

Le tudnátok írni hogyan zajlik egy szabályosan levezetett Rorschach teszt?

Figyelt kérdés
Meddig tart, ki mit csinál, milyen interakciók vannak a felek között, hány részből áll. Meddig tart a kiértékelése és mit lehet ebből megtudni? Milyen személyiségjegyeket lehet belőle felismerni (leírás ehhez?)?

2020. szept. 4. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Viszont ez az egész kicsit bonyolultabb annál, hogy egyszerűen össze lehessen foglalni. A lényege, hogy egyik kép sem ábrázol semmit, de ha mindenképp mondani kell róla valamit, akkor azt saját magaddal kapcsolatban fogod mondani, amiből a pszichológus össze tud állítani egy személyiségrajzot.

2020. szept. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

5 percel ezelőtt csináltuk a tesztet a pszihológusommal

Forgathatod a képeket minden irányba.

A pszihológus jegyzetel hogy miket mondassz, miket látsz a képen és utána megint meg kell nézni a képeket és a jegyzetek alapján meg kell próbálnod meg mondani hogy hol és hyogyan láttad amit láttál. Gondolom alapjába véve az emlékező képességedet is figyelembe veszik bár nekem a pszihológus segitett hogy kb hol láttam bizonyos dolgokat

Én személy szerint az összes képbe minimum 5-6 dolgot bele láttam.

Legtöbbször furcsa szörny szerű lényeket, állatokat de volt hogy szellemeket is,ami nem igazán jó mivel egyik kép sem ábrázol semmit.

2020. nov. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!