Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi értelme a Rorschach-tesztnek?

Mi értelme a Rorschach-tesztnek?

Figyelt kérdés

A pszichológusom a második ülésünkkor mondta, hogy csinálnánk egy olyan tesztet, de igazából nem mondta el, hogy mi értelme, én pedig nem mertem megkérdezni.


Azóta már találkoztunk, de egy szóval sem említette azóta, mióta megcsináltuk.


Mi a rák értelme volt akkor?

Kábé minden képen bogarakat, pókokat vagy valamilyen állatot láttam, el nem tudom képzelni, hogy ebből mit tudna kielemezni...


18/F vagyok.


2018. máj. 6. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A psz. olyanokat keres, ami bánt téged, vagy még kisgyerekkorba bevésődött "minta", de nem tudod, vagy magad sem mered bevallani magadnak - ezért lenyomod a tudat alá. Nem kell ezekre neked rákérdezni, és nem biztos,hogy valamit talál. Keresgél, azért, hogy boldogabb, szabadabb életet élhess, ne kössenek nyomasztó tudatalatti élmények.
2018. máj. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35%
Semmi. Miután azok sem veszik komolyan akik elég tolják. Egyszer nekem is mutogatott képet egy pszichológus, azzal, hogy kiértékeli a válaszaimat és átadja a pszichiáternek. Kaptam gyógyszert és egy olyan hozzáállást, stílust a továbbiakban, hogy egy barom állattal sem szoktak így viselkedni és hozzáállni.
2018. máj. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
skizofréniát lehet vele kimutatni
2022. jún. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
skizofréniát?
2023. máj. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!