Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongáskor látászavarokat...

Szorongáskor látászavarokat tapasztaltok?

Figyelt kérdés
Hosszabb szorongásos epizód után úgy érzem, mintha sokkal több üvegtesti homályt látnék. Más tapasztalt ilyet?

2020. szept. 8. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha hosszabb ideig nem múlik a szorongás, olyankor homályosabban látok, mint máskor. Bár amúgy is romlott a szemem, szemüveg kéne. Viszont mikor szorongok, akkor még homályosabb. Úszkáló foltból viszont nem tapasztalok többet.

Ez az egész szerintem azért lehet, mert aki szorong, az állandó készenléti állapotban van és fel vannak erősödve az érzékei, ezáltal hamarabb elfárad például a szemed is.

2020. szept. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Énis tapasztalok ilyet folyamatosan de nem foglalkozom vele. Majd elmúlik talán ha kilábalok a szorongásból.
2020. szept. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
1:1-ben ez a problémám. “Örülök”, hogy más is ilyen cipőben jár. Már azt hittem őrült vagyok. Az első válaszadóval tudok én is egyet érteni. Remélem elmúlik...
2020. dec. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 nem is olyan régen voltam szemészeten, és azt mondta hogy semmi baj a szememmel, ennyit mindenki lát. Remélem Nektek is minden rendben van/lesz.
2020. dec. 7. 18:49
 5/7 anonim válasza:
3-as vagyok. Én már 3 szemorvosnál voltam. Mindegyik azt mondta, hogy nincs baja a szememnek. Ettől még nagyon idegesítőek. Megkérdezhetem, a korod / nemed ?
2020. dec. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
18 F(iú/érfi), esetleg Tiédet megkérdezhetem, illetve milyen szorongással küzdesz?
2020. dec. 7. 21:51
 7/7 anonim válasza:
Én 25/F . Pánikb-t diagnosztizáltak nálam. Privátban szívesen válaszolok, ha lenne kérdésed a témában! Üdv
2020. dec. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!