Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongás miatt jelentkezhetet...

Szorongás miatt jelentkezhetett ez az éjjeli rosszullét?

Figyelt kérdés
Mostanában sokat szorongok. Tegnap pedig extra stresszes napom volt. Nem tudtam enni se, etelundorom volt, de estére megjott az étvágyam. Majd éjjel nagyon furcsa érzést éreztem a testemben, úgy éreztem mindjárt elhányom magam, de mindezt álmomban, mert a legijesztobb az volt, hogy olyan kimerültseg társult hozzá, hogy felkelni nem tudtam. Ránéztem a telefonomra, de nem tudtam nyitva tartani a szemem. Tartós szorongás okozhatta ezt?
2020. szept. 9. 07:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze. Nekem rendszeresen ez van. Sőt még olyan is hogy lizzadva felébredek. Vagy arra ebredek hogy iszonyú melegem van. Megmérem a lázam...semmi. meg olyan érzés hogy szinte fáj a mellkasom mert annyira nyomasztó érzés kerít hatalmába. Nem igaz fajdalom csak borzasztó nyomasztó az erzés. Savlekötő szokott kicsit segíteni. De ha lefekves előtt jól beeszel az stressz nélkül is okoz kellemetlen tüneteket :)
2020. szept. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon rossz lehet ez rendszeresen! :( Velem még nem volt ilyen, így egy kicsit megijedtem.

Nem ettem sokat este egyébként, de már jobban vagyok csak kicsit fáradtan.

2020. szept. 9. 10:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Hiába volt sokszor én is megijedek mindig.
2020. szept. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!