Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Füvezés hatásairól mit tudtok?...

Füvezés hatásairól mit tudtok? Csak olyan irjon, aki már füvezett!

Figyelt kérdés

velem történ olyan már, -amikor legelőször próbáltam,hogy 2-3szor szivtam belöle max,és nem tudta megszólalni.hiába akartam valamit is mondani, 1 szót nem birtam kinyögni, ugy éreztem magam,mintha valami távolabbi világba lennék, és nem is önmagam lettem volna, hanem mintha kivülröl láttam volna magam.emlékszem, 4en voltunk összesen,a többiek beszélgettek,meg nevetgéltek,én meg meg se tudtam szólalni, pedig akartam.Ez mitöl volt??

hülyeségekre nem vagyok kiváncsi,csak olyan irjon akinek volt hasonló élménye füvezéssel kapcsolatban.

ja , és azt kihagytam,hogy kb-2-3 óra mulva meg hánytam töle folyamatosan:S :)


2010. aug. 6. 15:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%

Ha ez az elős alkalom volt. Akkor normális teljesen.

Nekem az első "zöld" szívós élményem katasztrófa volt. Elszívtuk a barátnőmmel és onnantól halucináltam. Vonatot láttam az ablaküvegen elmenni és integetett róla egy nő, aztán láttam elvándorolni a morzsákat az aztalról... meg ilyenek.

Mivel én "spirituális" alkat vagyok, mindenben látok összefüggést és hiszem, hogy természetfeletti dolgok történnek velelm. Mások viszont azt mondják, hogy ez a hatása a zöld-nek. Ennyi.

Olyan is volt (későbbi szívások alkalmával) hogy lemerevedtem. Csak néztem ki a fejemből. Kb, mint te.

2010. aug. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
én is ilyen vagyok amugy, hogy mindent beképzelek magamnak, meg elénk élénk a fantáziám:)...amugy én olyanokat is képzeltem h.esik az esö, meg volt olyan hogy utcán sétáltusk este, és volt elöttem 1 kisebb pocsolya, amit nem tudtam átlépni, -mert hogy olyan nagy, hogy nem lehet átlépni.....XD volt olyan is, hogy lenéztem a földre, és az ágdarabokra azt hittem hogy kígyók, vagy valami siklóféle....mozogni is láttam öket.az az érdekes, hogy pár hónappal késöbb egyedül sétáltam az utcán-nem voltam bennem fü,se pia.semmi, és ugyanazokat a "kígyószerüségeket" láttam ha lenéztem-de csak pár másodpercre.
2010. aug. 6. 17:25
 3/12 anonim ***** válasza:
:) Igen, nekem is vannak nagy élményeim. Ennek ellenére csak kb 10-szer szívtam eddig és tartani is akarom ezt a számot. De csak azért, mert annyira jó volt az a (kb) 10 alkalom, hogy félni kezdtem, nehogy rászokjak. Az utolsó alkalom, amikor szívtam kb 2-3 éve volt. Azóta se csináltam. Mondjuk az is "közbe szólt", hogy időközben elég szociofób lettem és nem tudom magam rávenni, hogy felhívjak egy ismerőst, hogy vegyek tőle zöld-et. De talán pont így van jól. :P Azt tanácsolom neked is, hogy tényleg csak akkor élj vele, amikor "muszáj", vagyis amikor már nagyon rádfér egy kis kikapcsolódás... De ne szaladjon el veled a ló... ;)
2010. aug. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
áá,annyira nem érdekel, nem is tudnék rászokni,mert ha nincs nem hiányzik,van már 3 éve is hogy próbáltam, akkor voltam 17 éves,5-6szor próbáltam és azóta nem is.ha lenne biztos nem utasítanám vissza, de annyira nem érdekel..:)
2010. aug. 6. 22:23
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt, először szívtam, hogy húzott a fejem jobbra-balra, nem tudtam egyenesen menni mert dőlt minden vmelyik irányba. Kiszáradtam, szomjas voltam, olyan száraz volt a szám, mint még soha. (Ekkor még mentünk) Mikor leültem, akkor is durva volt, mert imbolygott minden, aztán hánytam én is xD Utána meg leültem egy padra és csukott szemmel pihentem. De megmozdulni én sem bírtam, hallottam h a mellettem lévő 2ember beszél, de nem tudtam megszólalni, pedig akartam volna. Érdekes volt, nekem a hányáson kívül nagyon tetszett. :D
2010. aug. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%

én láttam Sadam Hussein levágott fejét, lila pillangók repültek felette..

jól bevoltam szivva, aztán hánytam is, mint állat. XD

2010. aug. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
:D én csak az elsönél hánytam...de akkor 10 percenként rámjött, meg becsuktam a szemem és csillagokat meg mindenféle szines formákat láttam.....szédültem is töle, inkább nem csuktam be:)
2010. aug. 11. 10:14
 8/12 A kérdező kommentje:
és olyan van hogy "gyengébb" a fű valami miatt, vagy erősebb? ez mitől függ?
2010. aug. 13. 16:49
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Külföldröl vok,itt nem fü van hanem hasis,amit égetni kell belemorzsolni a dohányba.Egyszer szívtam a tesómmal,és én is igy éreztem ahogy te,ettöl az érzéstöl bepánikoltam,azóta is vannak pánikrohamaim,és soha többé nem kéne a drog,ha ingyen adnák akkor se!!!!Sokan szívják errefelé,mindenki szereti,,,na nekem nem kéne!Inkább megiszok egy whisky-t!!!
2010. aug. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én régen nagyon sokat szívtam, aztán leálltam. Utána "hétvégi" füves lettem. Nálam erős pánikot, beszűkültséget okozott egy idő után. Végleg (azaz majdnem végleg) akkor álltam le vele, amikor egy buliban úgy túlszívtam magam, hogy órákig nem bírtam megállni a lábamon, iszonyatos halálfélelmem meg hallucinációim voltak (pl tisztán láttam az egyik barátnőmet ott a buliban, még "beszélgettünk is" pedig ott sem volt!)

Valaki bírja a füvet, valaki nem, olyan mint a pia. Azóta csak nagyon-nagyon ritkán szívok, és csak 1-2 slukkot.

2010. aug. 15. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!