Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért kapcsol ki az agyam ha...

Miért kapcsol ki az agyam ha magyaráznak nekem?

Figyelt kérdés
Amikor valamit meg kell tanulni, és magyaráznak nekem, akkor mindig kikapcsol valahogy az agyam, nem is tudom hogy mondjam, és nem akar oda figyelni. Ezért nehezen tanulok? Nem tudok figyelni vagy miért van ez? Pedig meg akarok tanulni vezetni, és nagyon figyelnem kell mindenre.

2020. szept. 12. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, na ez az a kérdés, amire egyedül te tudsz választ adni, mert te ismered magad a legjobban közülünk.
2020. szept. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem érdekel tudat alatt az a dolog, és az agyad így reagál rá, így "védekezik".
2020. szept. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem hittem, hogy más is van így. Nekem ha nagyon kell figyelnem, azon kapom magam hogy valami teljesen más dolgon gondolkozok amikor löknék a fontosabbnál fontosabb infókat. A másik dolog, amikor olvasok, írok, tehát koncentrálósabb dolgokat csinalok rámjön az álmosság. Simán bealszok ülve. Ez így vicces lehet, de anno nagyon nehéz volt így tanulni/leérettségizni. Mai napig nehéz figyelni a munkahelyeken, ha eldöntöm hogy figyelek minden szavára, eltelik 3 perc és már azon agyalok hova kell mennem délután. Nagyon para.
2020. szept. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!