Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológus Budapesten - kit...

Pszichológus Budapesten - kit ajánlanál? (Betegség és gyász feldolgozására)

Figyelt kérdés
Ami fontos, hogy én nem vagyok kicsit sem spirituális ember és olyan pszichológusnak sem örülnék, aki házit adna nekem, hogy 20 könyvet olvassak el. Egy komoly betegséget és egy halálközeli élményt dolgoznék fel.

2020. szept. 13. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudok segíteni csak leírom a véleményemet. Senki sem tudja feldolgozni a halált, de még az életet sem. Mindenkinek van egy saját elképzelése, ami ha elégségesen megnyugtat, akkor boldogabb lehetsz a többieknél és életképesebb vagy. Bármi ami ennél több, az csak gondolati szinten létezik, mert fejlett az emberek agya.
2020. szept. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Az első hozzászóló korrekt.
2020. szept. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Azért én azzal vitatkoznék, hogy senki sem tudja feldolgozni, ezt nem lehet ilyen kategorikusan kijelenteni, mert mind mások vagyunk.
2020. szept. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a válaszokat. Esetleg valaki tényleg tudna ajánlani pszichológust is? :)

2020. szept. 14. 18:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Zsakbamacska sajnos. Meg lehet ami jó nekem, ő nem biztos hogy beválik neked.
2020. szept. 16. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!