Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi bajom lehet? A többi lent.

GyBlanka54 kérdése:

Mi bajom lehet? A többi lent.

Figyelt kérdés
Úgy érzem valami lehet a fejemmel, de valami nagyon nagy baj. Szadista, Mazochista Depressziós és Pszichopata gondolataim vannak néha. Néha amikor nagyon felidegesít az anyám, és nen az van, hogy egy piti dolgon össueveszünk, megfordul a fejemben, hogy megölöm, de nem csak vele, hanem a testvéremmel, is, volt hogy az apámat is a pokolra kívámtam meg néhány rossz személyt az életemből. Mazochista gondolataim is vannak, hogy fogok egy kést és hasba szúrom magam vele, vagy elkezdem vagdosni a kezem stb. Volt oylan is, hogy néhány rosszakarómat halálrakínzok vagy hasonlók, de barátokkal ez sosem fordult még elő az ilyenfajta beteg gondolatok. A halálállal kapcsolatos önygilkos dolgok is megfordultak már a fejemben. Egyetlen egyszer jutottam odáig, amikor felidegesített a saját apám, hogy ejtettem magamon eg, vágást egy kenőcs aludobozos sarkávak, hogy lenyugtassam magam, olyan is volt, h a fekemet vertem, de azért nem annyira erősen, de azért rendesen fájt. Néha volt olyan is, hogy hallottam egy hangot, a saját hangom volt, mint amikor gondolkldik magában az ember, olyankot fordult meg a gyolilkolás a fejemben, de sosem tettem meg, csak gondolatban volt. A tesóm 3 évvek idősebb nálam, aszlerher szindrómás. Gyakran szociopata vislekedésem is van, meg nagyon őrült gondolataim.

2020. szept. 14. 20:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
Mintha én írtam volna :O
2020. szept. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Olyan ember mindenki életében van, akit annyira gyűlöl, hogy a halálát kívánja.

Nekem is volt olyan személy - nem is egy - akik tönkretették az iskolai éveimet, mert állandóan piszkáltak. Velük kapcsolatban akkoriban nekem is voltak kegyetlen gondolataim.

A saját családtagjaimmal kapcsolatban viszont soha nem voltak ilyen gondolataim, hiszen ők a családom, akármennyire is vesztünk össze!

Olyan viszont volt, hogy az apámmal úgy összevesztünk, hogy a többiek előtt a halálát kívántam...

Persze, az ember utána ezt megbánja, és saját magára haragszik, hogy ilyet mondott!

Az a hang a fejedben elég ijesztően hangzik...

Vagy kezdődő mentális betegséged van, vagy - ha hiszel a természetfelettiben - démon szállt meg, vagy gonosz szellem!

2020. szept. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ezek a diagnózisok amiket magadra mondasz, szakember által lettek megállapítva? Vagy csak te magad tippeled ezeket? Ezeknek az okát ennyiből nem lehet megmondani. Ezeket a dolgokat mindig valami érzelmi dolog váltja ki, mint a felidegesedés vagy van amikor csak unatkozol és ezen fantáziálsz? Élvezed is őket? És ezek, ha csak úgy jönnek, tehát nem valami érzelmi dolog miatt, akkor felzaklatnak? Vagy csak jönnek, de érzelmileg nem borítanak ki? Esetleg boldoggá tesz?
2020. szept. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én nen bántam meg ezeket a gondolatok egyszerűen csak visszafogtam magam. Hiszek a démonokban is, de nem hiszem, hogy megszálltak volna, hisz a saját gondolataim voltak, de néha úgy érzem mintha valaki rá akarna venni ezekre. Fantáziáltam is gyilkosságokról, de úgy, hogy egy adott fandomba csknáltam egy saját karaktert aki kegyetlen és szadista módon öli az embereket, ha olyan filmet nézek amiben ölnek, vagy csupán van benne véry éhes leszek, és falofával végignézem a jelenetet, még enni is tudok olyankor. Nem tudok sírni, a nagyapám temetésén sem sírtam, érzelemmentesen álltam végig. Nem szeretem ha hozzámérnek, az ölelést meg a puszikat már elviselem, de mást nem, kiráz a hideg, hogy ha a rokonaim pl a tarkómhoz érnek. Nem mondta ki orvos ezeket a betegségeket, nem csak tippelvs magamra aggatom őket, nem tudom mi bajom van, de néhány dologban hasonlítanak ezekre. Anyám amikor felvetettem, hogy lehet ez is meg az is, nem vagyok benne biztos, de nindig azzal jön, hogy feltünési viszketegségem van és azért mondom ezeket, pedig csak szeretném tudni mi bajom lehet, és csak segítségst kértem tőle de most is úgy felidegesített, hogy nem hagy élni, hogy már hozzá se szólok mert úgy is az a vége, hogy ideges leszek. Köszönöm a válaszokat.
2020. szept. 14. 21:19
 5/13 anonim ***** válasza:
Mintha magamat olvastam volna vissza.
2020. szept. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A démonok nem csak a saját hangjukon szólnak hozzád a fejedbem, hanem gyakran a te hangodon!

Rá akarnak venni gonosz cselekedetekre! Átveszik a hatalmat az elméd felett!

Én a helyedben inkább beszélnék egy szelleműzővel!

De, sajnos, ezek sincsenek ingyen...

2020. szept. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szellemek nincsenek még mindig.

Valószínűleg mentális betegség áll emögött

2020. szept. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Hát ő itt szerintem konkrét diagnózist nem fogsz kapni, még ha kapnál is, na az nem a pontosságáról lenne híres. Szóval ha tényleg érdekel mi a bajod, ilyen diagnózis szinten, akkor keress fel egy szakembert. Mi itt az oldalon találgatni tudunk csak, de azt is azok alapján amiket leírsz. Most én azt mondanám, hogy pszichopata biztos nem vagy. Szerintem ezt az egyet biztosan kihúzhatod. A többit nem tudom, de ha elmész szakemberhez akkor ott ezt meg tudják mondani, amikor én mentem első lépés volt, hogy egy ilyen tesztet kitöltettek, ami alapján be tudják határolni, ha személyiségzavarod van, mert a szociopata az. Szóval erre ez jó lenne. Ezek az érzéseid csak családdal jönnek elő, vagy másoknál is, barátoknál idegeneknél. Depresszió mennyire jellemző? Ha így magad akarod úgymond diagnosztizálni magad, akkor így ezeknek utána kéne nézni. Fontos, hogy ezeknél általában, majdnem minden jellemzőek teljesülni kell rád. Most ezeket azért mondom, mert magamból kiindulva rám is igaz egy-két dolog. Pl én is gyakran fantáziálok ilyen erőszakos dolgokon, én is eszem közbe, élvezem őket (nem szexuális értelemben), vannak érzelmek amikre képtelen vagyok, stb, de nem vagyok pszichopata szociopata és társai. Mert ezek mellett nagyon sok olyan tulajdonságom van, ami rájuk meg kimondottan nem jellemző. Lehet neked is vannak ilyenek, amik kizárják, akkor tovább kell keresni.
2020. szept. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, nagyon szépen köszönöm a válaszod, már gondolkodtam a pshichológuson, még bem mehetek pár hónapig felnőtt osztályra, de nem annyira vagyok biztos a gyermekpszichológusokban, de biztos kérek majd egy időpontot a kórházban.
2020. szept. 14. 22:46
 10/13 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. Hány éves vagy? Mert az a teszt amit mondtam, az csak a felnőtt kezelésen van. Én is gyereken kezdtem 17 évesen és ott nem volt semmi értelmes, nem vicc volt olyan feladat hogy rajzoljam le melyik családtagom milyen állat lenne. Én most nem mondom, hogy ez hülyeség, de hát nekem ez így valahogy nem jött be. Aztán átkerültem a felnőttbe és ott volt ez a teszt. Nem tudom ez hol hogyan van, de én a felnőttnél pszichiáterhez mentem, tehát nem csak pszichológushoz és nem magánhoz, szóval tb-re ment, és ott adták a tesztet, ja és elég sokáig javították.
2020. szept. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!