Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 2 fontin? Bajom lesz? Többi...

2 fontin? Bajom lesz? Többi infó lent.

Figyelt kérdés

hetente egy-két alkalommal szoktam szívni marihuánát(egyedül).semmi különös oka sincs,azon kívül,hogy jót alszom.ellazulok tőle,nevetgélek,majd alvás.

tegnap valami más érzést tapasztaltam,konkrétan szorongás jött rám és rendesen halálfélelmem volt.nem tudtam aludni,mindenem fájt,hol izzadtam,hol vacogtam annyira fáztam.utána sírva imádkoztam,hogy múljon el a hatása,annyira rosszul voltam.4 óra múlva sikerült is elaludnom,de ma úgy éreztem,soha többet nem leszek már jókedvű.

januárban költöztem el otthonról,egyedül lakom,de hétvégére ki kell költöznöm,mert a főbérlő vissza szeretne jönni.mivel hirtelen nem tudok kivenni egy másik lakást,haza kell költöznöm édesanyáméhoz,aki tudom,hogy nagyon szeret,de nem véletlenül költöztem el.állandó veszekedés,egy szobában laktam vele.mindig mindenem megvolt,semmi okom panaszkodni,sőt hálás vagyok mindenért.csak most,hogy 9 hónapig volt egy egész saját lakásom,most már egy szobám sem lesz.egy másik kerületbe kellene elmennem,és az összes barátom itt lakik.ahova mennem kell,ott nem fogom jól érezni magam,de sajnos nincs más megoldás.

két munkahelyem van,eközben iskolába is járok.nincsen párom,segítségre nem számíthatok ebből a szempontból.

elvileg okt. 15ig kellett volna kiköltöznöm,de ma telefonáltak,hogy hétvégéig el kell hagynom az otthonom és mennem minél előbb.

úgy érzem,ez visszalépés,mindent elölről kell kezdenem,de egyszerűen képtelen vagyok rá,úgy érzem.sírógörcs jött rám,ezt orvosoltam egy frontinnal.meg is nyugodtam,de elaludni nem sikerült.bevettem még egyet.

lehet valami bajom tőle?fel fogok ébredni holnap igaz??

elég nekem az is,ha csak a gyógyszeres dologra válaszoltok,de ha esetleg a többihez is van segítség és ötletetek,azt nagyon megköszönném.

mi tévő legyek?

köszönöm előre is a válaszokat!!



2012. okt. 1. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:

hanyas volt? hány mg-os?

amúgy annyi az egész mivel nem vagy hozzá szokva hogy úgy kileszel ütve mint ha agyon rugdostak volna. max holnap este kelsz fel.. de minimum h délután.

2012. okt. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Engem speciel 2 Frontin anno úgy kiütött, hogy több órát beszélgettem magammal, és nem emlékszem miről, más meg napi szinten tömi magába 3szor is ezt a mennyiséget... Minden szervezet más, viszont ezekre a szorongáscsökkentő nyugtatókra úgy rá lehet szokni, mint a sicc, inkább próbálkozz Valeriánával.

Amúgy nem tudom milyen szerződést írtatok a főbérlőddel, de hogy egyik napról a másikra kirakjon nem igazán lenne szabad... Tudtommal 3 hónapot mindenképp hagyni kell a kiköltözésig.

2012. okt. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

csak 1mg.os..nem a legerősebb,pont ezért ezt vettem be.de ez az első alkalom.lehet,hogy durva volt elsőre duplázni,de egyszerűen nem éreztem semmit.kicsit lassabban reagálok a dolgokra,de ennyi.

ja azt még tudni kell,hogy mindig kiegyensúlyozott voltam,110%ot adtam bele mindenbe.most valahogy elkezdeni sincs kedvem semmihez,nemhogy beleadni mindent.tudni kell még azt is,hogy két hete összevesztem édesapámmal,akivel amúgy is csak 2-3 havonta találkoztam,de nem is kellett több.

most odáig fajult egy veszekedésünk,hogy kitagadott a családból,sőt,a nevemet is meg kell változtatnom.

lehet,hogy annyi minden összejött,hogy depressziós leszek?van erre esély?ez csak rajtam múlik,nem??:S

2012. okt. 1. 22:02
 4/7 anonim ***** válasza:

Kábítószer + frontin = szorongás a köbön.

Az édesapáddal kapcsolatban: gondolom rájött, hogy drogozol.

A frontintól nem lesz bajod. De ha így folytatod az életed, elvonóban végzed.

Mellesleg, te hapsi vagy?

2012. okt. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Oké!

1.nem drogozok!!17 órát dolgozom egy nap,mindig mindenki számíthat rám és számítanak is.attól,hogy előfordul,hogy füvet szívok,még nem vagyok kábítószerfüggő.

2.nem azért történt édesapámmal ami történt,hanem mert nem nappalira tagozatra járok,hanem levelezőre,hogy tudjak dolgozni.és ez nem tetszett neki../közben járok egy másik szakra is,nappalin/

3.nem akkor vettem be a frontint amikor szívtam,hanem másnap..

2012. okt. 2. 12:41
 6/7 anonim ***** válasza:
nem lesz semmi bajod. láttam már olyat, hogy 10 frontint vett be, alkoholba keverve. Kiütötte magát, nemtudott magáról, de nem lett súlyos baja, kipihente. De azért ne ismételd meg! Mindenkinek másképp reagálhat a szervezete.
2012. okt. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A frontinra és társaira iszonyú könnyű rászokni...
2012. okt. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!