Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az enyhe depressziót hogy...

Az enyhe depressziót hogy kezelek?

Figyelt kérdés
Ilyenkor szükség van gyógyszerekre? Enyhe depresszióm van.

2020. szept. 16. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Nem kell gyógyszer, hanem bevetsz mindent ami emeli a szerotonin szintedet. A teljesség igénye nélkül: csoki evés, sport, kisállatok, szex, szerelem, gyöngédség, vígjátékokon teli pofával röhögni, a nappali közepén táncolni a zenét ordíttatva, kellemes hobbik, zenék, filmek, könyvek. Minden embernek vannak szomorkásabb időszakai, nem kell azonnal tablettákat kapkodni.
2020. szept. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

Hát nem tudom. Akinek kb felöltözni sincs kedve reggel és pizsamában marad, az hogy csinálna olyanokat, amiket felsoroltak itt?


Nekem enyhe depresszióra gyógyszer és terápia lett.

2020. szept. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
El tudok menni dolgozni, de a szerelemtől mindig depressziós leszek. Most is amiatt vagyok az.
2020. szept. 17. 18:39
 4/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Nem értek hozzá jobban, de lehet hogy elég ha pszichológushoz mész. Ha gyógyszer is kéne, akkor úgy is mondja. De szerintem nem kell. Úgy gondolom hogy szerelmi, csalódásos, szakításos dolgot jól tud beszélgetéssel kezelni.

Jobbulást! És tényleg próbálkozz egy kis sétával, kocogással. Ami neked jobb.

2020. szept. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%

#2: amit te írsz, az már, szerintem, nem enyhe depresszió.

Az enyhe depresszióra az 1. válaszoló szuperül leírta a lehetőségeket, én is ezt mondanám, sőt, meditáció, jóga, több folyadékbevétel, mármint napi két liter víz minimum és sport, Napsütés, ölelés, érintés, aludd ki magad, mosolyogj, még ha erőltetten is, az is hat rád, menj el természetbe, a zöld szín is jól hat a lélelkre, lélegezz mélyeket! :)

2022. ápr. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Terápia × amiket soroltak. Fontos az okat megkeresni.
2022. ápr. 24. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!