Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszáns emelése után...

Antidepresszáns emelése után újra három hetet kell várjak mire az új adaghoz is hozzászokok és jobban leszek?

Figyelt kérdés

5 mg Scipparol emeltek 10re egy hónapja szedtem 5öt. Most

3 napja 10.Az első ejszaka után szinte kipattantak reggel a szemeim. Felpörögtem egy kicsit. Azért emeltek mert először jobban lettem de kevésnek bizonyult az adag mert mellette nem szünt meg teljesen a szorongás.



2020. szept. 22. 14:27
 1/2 Balogh Zsozsó ***** válasza:
Nem kell olyan sokat várni mint az elsőnél, de kell a terápiás adag, hogy teljesen jól legyél.
2020. szept. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azt írja a betegtájékoztató hogy pánikbetegség terápiás adagja 15 mg. De pánikosoknál nagyon lassan emelnek mert erősen szorongunk.

Sokkal jobban vagyok a 10től de érzem hogy még nem szoktam hozzá. Remélem akkor ezt az adagot nem kell szednem egy hónapig mire ujból emelünk. Sokaknál látom hogy egy két hét után emelik nekik.

2020. szept. 23. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!