Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszihopata az ilyen? Többen...

Pszihopata az ilyen? Többen voltunk, beszélgettünk,majd azt mondta: Feldarabolná kezét-lábát a lánynak és kezdte részletezni, én kérdeztem hogy miért tenné, azt mondta csak ugy mert ha k.rva akkor megérdemli. A többi lent

Figyelt kérdés

Mondtam hogy mi van akkor ha nemis k.rva, és neki nem lehetnek érzései?, ö is ember.

Legtöbben nevettek mert nem ismerik közelebbről, és gondolták viccel, de én éreztem hogy kicsit komolyan is gondolja , mert ö hozta fel a témát és egy értelmes embernek ugyan hogy fordulna meg ilyen a fejében és ráadásul nevet is rajta.


Befolyásos embernek mondhatnám, együtt dolgoztam vele. Majdnem bármilyen nőt elcsábított, menő autó stb. , majd dicsekedett a munkahelyen (nem nekem, csak véletlenűl meghallottam) hogy aznap pont melyik csajjal feküdt le. Nem hittem volna ha nem hallom a saját fulemmel hogy másoknak hogy kűrtöli , ráadásul azok a lányok bele voltak zúgva teljesen. Ugyanakkor nekem is udvarolt és mindent bevetett , majd amikor hallottam hogyan dicsekszik mondtam: Hallottam hogy mindenkinek elmondod kivel voltál, biztos rólam is igy beszélnél.

Persze letagadta hogy ö olyat nem mondott.

A személyisége nagyon önző és érzéstelen, már a fizetés szempontjából is, de ha elakar érni valamit akkor nagyon nagylelkű tud lenni amíg meg nem kapja amit akar.



2020. szept. 24. 08:52
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Igazad van, addig csinálja amíg van közönsége . Más is pont ezt a kifejezlst használta rá h sz.ar ember mert nincs tekintettel a másikra csak arra h neki jó legyen..
2020. okt. 9. 16:21
 12/12 anonim ***** válasza:

Én valóban találkoztam és komoly kapcsolatban voltam egy disszociális nárcisztikussal (erre képzett terapeutám is alátámasztotta ezt a dolgot, és még csomó más ember is, akik ilyen emberrel voltak együtt), tehát ha szeretnétek választ kapni arra, hogy a nők mit falnak egy ilyen pasin és hogyan alakul ki a traumatikus kötődés, akkor szívesen fogadom a privát üzeneteket, amikben megpróbálom röviden összefoglalni ezt a komplex helyzetet. Még erről szeretnék cikkeket írni egy blogon (ahol levázolom a dolgokat bővebben) vagy csoportos közösségi oldalakon támaszt nyújtani, hogy a sorstársaknak segíthessek.

Komolyan sérül ilyenkor az ember egy ilyen féreggel, a kapcsolatból kijutni szinte pedig lehetetlennek tűnik. Persze vannak túlélők és meggyógyult lelkek. Kötelezővé tenném az önismereteti órákat az iskolában. Ja... hogy olyan sohasem lesz.

Üdv.

2020. okt. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!