Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszihopata az ilyen? Többen...

Pszihopata az ilyen? Többen voltunk, beszélgettünk,majd azt mondta: Feldarabolná kezét-lábát a lánynak és kezdte részletezni, én kérdeztem hogy miért tenné, azt mondta csak ugy mert ha k.rva akkor megérdemli. A többi lent

Figyelt kérdés

Mondtam hogy mi van akkor ha nemis k.rva, és neki nem lehetnek érzései?, ö is ember.

Legtöbben nevettek mert nem ismerik közelebbről, és gondolták viccel, de én éreztem hogy kicsit komolyan is gondolja , mert ö hozta fel a témát és egy értelmes embernek ugyan hogy fordulna meg ilyen a fejében és ráadásul nevet is rajta.


Befolyásos embernek mondhatnám, együtt dolgoztam vele. Majdnem bármilyen nőt elcsábított, menő autó stb. , majd dicsekedett a munkahelyen (nem nekem, csak véletlenűl meghallottam) hogy aznap pont melyik csajjal feküdt le. Nem hittem volna ha nem hallom a saját fulemmel hogy másoknak hogy kűrtöli , ráadásul azok a lányok bele voltak zúgva teljesen. Ugyanakkor nekem is udvarolt és mindent bevetett , majd amikor hallottam hogyan dicsekszik mondtam: Hallottam hogy mindenkinek elmondod kivel voltál, biztos rólam is igy beszélnél.

Persze letagadta hogy ö olyat nem mondott.

A személyisége nagyon önző és érzéstelen, már a fizetés szempontjából is, de ha elakar érni valamit akkor nagyon nagylelkű tud lenni amíg meg nem kapja amit akar.



2020. szept. 24. 08:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az, de nem azért, mert meg merné/tudná tenni. Hangember.
2020. szept. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Mesélte az egyik csaj hogy amikor nála volt kényszerítette volna sexre , mert csak dugni akart, akkor a csaj is szerelmes volt bele de nem akart volna egyből a szexel kezdeni.

A férfi lekapcsolta a villanyokat, amikor a csaj elakart menni és teljes sötétség volt , egyszerűen nem találta a kijáratot. Még talán rá is zárta az ajtót. Teljesen pánikba volt , mert nem tudott kimenni a lakásból. Végűl kijött , de teljesen bepánikolt.


Ha ezt nem meséli el, akkor énis ugy gondoltam volna hogy csak beszél de nem tudná/merné megtenni, de ha megtudta igy ijeszteni azt a lányt , és még kitudja mit tett volna csak nem jött össze neki,akkor ez is olyan pszihopata viselkedésnek tűnik.

2020. szept. 24. 09:23
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az. Miért barátkozol ilyen állattal?
2020. szept. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Felettesem volt a munkahelyen, sosem értettem a viselkedését.. most már nem dolgozok ott.
2020. szept. 24. 09:35
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rajtad nem segít, ha pár laikus hiányos ismeretek alapján leír olyan diagnózist: "igen az". Legjobb, ha elkerülöd, mert az alapján ahogy írsz róla, felszínesnek tűnik. Mármint ha nem vágysz felszínes, futó kapcsolatra fura emberrel akkor kerüld el.
2020. szept. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Amint fennebb is irtam próbáltam megérteni, mert vmi miatt nyomot hagyott bennem. Fogalmam sincs, egyszerűen manipulált a nőket vmi miatt utálta is .
2020. szept. 24. 09:45
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Egy érzéstelen, manipulatív bárkit eltaposni képes szemétláda.Teljesen mindegy, hogy tényleg pszichopata-e(valószínűleg az) az a kemény, hogy a nők szokás szerint sorban állnak érte.A kérdező pont nem állt be a sorba de a többi nő mit lát egy ilyen emberben amitől szerelmes lesz?A csodás személyisége varázsolja el őket? Vagy a külseje? A fickó befolyása, pénze?Bármelyik estben azt tudom mondani, hogy megérdemlik a sorsukat(persze nem a feldarabolást, hanem azt ahogy bánik velük). Felszínes,sekélyes értékrendű nők ezek akik pont azt kapják ami jár nekik.Nekem is volt egy nárcisztikus pszichopata kollégám, simán fölismerhetőek ezek az emberek,nem is tudnak mindenkit megvezetni. Vagy tartani kell a távolságot az ilyen embertől vagy kiütni, fizikálisan lerendezni amíg végül megtanulja, hogy hol a helye.Nőknél ez utóbbi nyilván nem jön szóba, marad a távolságtartás és hogy semmilyen módon nem veszi figyelembe az ember az illetőt.
2020. szept. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

igazad van utolsó, sajnos tényleg nagyon sok nőnek kellett, de azok olyanok is voltak egyből kaphatók, mert ha pénzt és menőséget látnak akkor egyből belemennek a dologba.

Hogy mennyire pszihopata az nem látszik sajnos az ilyenen csak néha-néha jött elő nálla amikor ideges volt.

Csak kivancsi vagyok mennyire veszélyesek az ilyen emberek, és ha tényleg az-e , kb.annak alapján amiket elmondtam

2020. szept. 28. 14:22
 9/12 A kérdező kommentje:
Ki pontozta le a 7est ? És miért
2020. okt. 3. 09:42
 10/12 anonim ***** válasza:
Már nem a főnököd. Kerüld el. Elég sz@r embernek tűnik de más amit mond valaki és más amit tesz. Egyebként sem tudsz tenni semmit amíg nincs ügy. Jobb nem idegesíteni magad más marhaságain. Egyebkénr js az ilyen csak addig csinálja amíg van közönsége.
2020. okt. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!