Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hallottatok Isabella Guzmanrol...

Hallottatok Isabella Guzmanrol? Szerintetek helyesen járt el?Az èletèről volt szo. Ti mit tettetek volna a helyebe ?

Figyelt kérdés

En most hallottam a napokban de azt is a tiktokrol.

18èvesen 150 késszúrással ölte meg nevelő anyját mert elakarta adni a maffiózóknak álitolag.



#IsabellaGusman#
2020. szept. 30. 00:50
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Most olvastam a cikket, gondolom te is láttad.

A kóros elmeállapota miatt "őrültnek" minősítették

-megjegyzem így nem beszámítható, tehát nem büntethető-, de intézkedésként kényszergyógykezelik a Puebloi Állami Kórházban.

2020. okt. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
81%
Paranoid skizofréniája van. Nem gyógyítható. Már csak azért sem mert, ha nem környezeti tényezők váltják ki(pl. a drog), akkor genetikai eredetű. Gyógyszeres, és egyéb terápiákkal (egyéni th., rehabilitáció, utánkövetés, stb.) segítik a beteget a normálishoz közeli életvitel folytatására.
2020. okt. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
100%
Nagyon nem így történt. 79 szúrás volt és nem akarta eladni. Szegény volt az anyja és ezért utálta. Meg úgy alapból gyerekkora óta rossz volt a kapcsolatunk. Az anyja elvileg rendes volt és próbált megtenni érte amit csak tudott. Én így hallottam az eredeti(nem magyar) forrásból. Ez fontos mert a magyarok szeretnek mindent kiforgatni a nagyobb hatás érdekében.
2021. jún. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
75%
Ja és nem nevelő,igazi.
2021. jún. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Aztaaa.azért ez eleg komoly szerintem már azert azóta megbánta.
2021. jún. 7. 08:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!