Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszánstól (Dulkolexin...

Antidepresszánstól (Dulkolexin) kijöhet heves szívdobogás,bizsergés a kezdeti szakaszban?

Figyelt kérdés
3 napja szedek Dulcitia-t 30 mg.Frontint is többet kell mellé szednem,de eddig ilyen nem volt,arra ébredtem,hogy ver a szívem és bizseregnek a végtagjaim,szédülök. Ezek ellen kaptam pont,eddig csak Frontint szedtem natúrba,amíg pszichiáterhez nem kerültem. Az jó volt,már régóta nem is voltam rosszul. Az antidepitől lehet? Tudom,hogy az eleje sokszor rossz,de ez elég idegesítő.

2020. okt. 5. 02:07
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Uhh,azt nem szeretném🤢
2020. okt. 7. 03:14
 12/21 anonim ***** válasza:
4es vagyok. Én amikor rosszul vagyok lesápadok. Leizzadok. Elkezd nagyon gyorsan verni a szívem. Azt érzem olyankor azonnal meghalok. Légszomjam lesz. Ájulásérzés. Gyomorideg.
2020. okt. 7. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Légszomjon kívül nekem is ilyesmi tüneteim voltak,erre kezdtem szedni

Nekem hálaistennek mar jobb sokkal,nincsenek nagyon mellékhatások már,a 6. Napja szedem,már csak az álmatlanság/nehéz elalvás az idegesítő.

2020. okt. 7. 17:10
 14/21 anonim ***** válasza:

Ez nagyon jó!

Elkezd hatni a gyógyszer innen már csak jobban leszel. ☺️

2020. okt. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Pont 2 hete szedem,bevételkocs kicsit feldob,de már szinte észre se veszem,hogy beveszem😃 Jól érzem magam tőle,frontint még szedem mellé,viszont mivel a duloxetinnek 12 óra a biológiai felezési ideje,sokszor reggelre elmúlik a jó érzés,és kezdek néha átesni a ló túloldalára,azaz néha meg már úgyérzem,mintha kevés lenne😂

Gyors váltás xD

2020. okt. 16. 02:23
 16/21 anonim ***** válasza:
Akkor beszéld meg az orvosoddal hogy emeljen. ☺️ Nekem 2x emeltek de nincs meg az a jól érzem magam tőle. Igaz az utolsó emelés óta nem telt el a két hét.
2020. okt. 16. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Okés,megpróbálom😃
2020. okt. 18. 23:42
 18/21 A kérdező kommentje:

Na,emelt a doki 30 mg ről 60 ra,elvileg az az általános dózis. Egyenlőre éberebb vagyok,talán jobb is a kedvem,de a kellemetlen mellékhatások egy része is visszajött,de sokkal enyhébben,mint az elején. Úgy érzem jó lesz ez a gyógyszer,bizakodó vagyok😃

Amúgy te milyen gyógyszert szedsz utolsó?😃

2020. okt. 24. 02:16
 19/21 A kérdező kommentje:
Két napja szedem az emelt dózist amúgy :D
2020. okt. 24. 02:17
 20/21 anonim ***** válasza:

Én vagyok az utolsó és egyben a 4es válaszoló a rexetines.

Még mindog a 15mmgot szedem de lehet hogy ezis kevés lesz. Ehyébként ebből 10mg a terápiás adag és 20mg a maximum. Több mint két hete szedem a 15öt felhívtam az orvost kontrol miatt de nem múlott el a szorongásom teljesen ami baj mivel arra szedem de azt mondta adjunk még neki időt még 2 hetet. Az étvágyam nagyon jó de tényleg soha nem volt még ilyen jó. Néha nagyon jól érzem magam egészen visszatértem a normális kerékvágásba csak az a baj hogy az a fránya szorongás délutánonként előjön. De annyira nem hogy pánik legyen belőle. Szóval összegezve jól vagyok de nem tünetmentes. ☺️ Nagyon jó jel hogy teis jobban vagy. Minden rendben lesz ha hozzászoksz az emelt adaghoz.

2020. okt. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!