Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet ennek az állapotnak...

Hogy lehet ennek az állapotnak véget vetni?

Figyelt kérdés
Nem boldogít semmi, érzéketlen vagyok és hiába van olyan amit szívesen csinálnék nem tudom rávenni magam ha mégis az sem okoz örömöt csak addig is valamivel lefoglalom magam. Annyira nem érdekel semmi, munkát keresek közben de eredménytelenül. Annyira nem látom értelmét semminek és évek óta így vagyok ezzel, az egész létezés milyen dolog már? Az ember szenved az iskolával és a munkával majd idővel megöregszik és meghal úgy hogy az élete arról szólt hogy próbált élni valamiből.
2020. okt. 14. 05:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
24%
Nem. Az élet arról szól, hogy társad van, akit szeretsz, akivel dolgokat átélsz. Neked nincsen társad. Szerezz!
2020. okt. 14. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Életcélt, élet értelmét fontos lenne megtalálnod.
2020. okt. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más lehet az életcélja, életének értelme, ezt lenne célszerű megtalálnod.
2020. okt. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

1. Én nem hiszek ilyen egyetemes igazságokban. Velem nem igazán szokott szóba állni senki csak ritkán.


2.De ha van is akkor ott a gondolat hogy mégis mire minden ha úgy is vége egyszer és nem marad belőlünk semmi, az ember élet értéke egyenlő a nullával.

2020. okt. 14. 07:18
 5/14 anonim ***** válasza:
Ezek olyan nehéz kérdések, melyeket mindenkinek magának érdemes végiggondolnia, vagy pszichológus segítségét is lehet kérni, esetleg erről, az élet értelmét firtató, kereső filozófiai műveket olvasni.
2020. okt. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
5. Nekem vannak céljaim mégse tölt el boldogsággal ha előrébb jutok, érzéketlen vagyok nem tudom átérezni egy játék atmoszféráját, nem érzem magamat lenyűgözve hiába mutat valami újat! Eltompultak az érzéseim időközben és ez csak növekszik.
2020. okt. 14. 07:34
 7/14 A kérdező kommentje:
Végre érzek valamit! Haragot!
2020. okt. 14. 09:47
 8/14 anonim ***** válasza:
Keressél szellemileg, hogy van e élet a halál után, miért ilyen a világ (igazságtalanság), stb. Szellemi úton gyógyulhatsz ki az értelmetlenség érzésből, ha megtalálod a válaszokat.
2020. okt. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A depresszió hormonális betegség. Nem tehetsz róla. Én is szenvedek tőle, pont ugyan ezek a gondolatok fogalmazódtak meg bennem, amiket leírtál. Teljesen meg tudlak érteni. A sport segít a depresszió leküzdésében. Csak elkezdeni nehéz, de ha sikerül, le se lehet állni Vele. Emelett ennyi év szenvedés után, érdemes lenne elgondolkodni egy dilidokin, illetve gyógyszerszedésen.

A legnagyobb kérdés az, hogy akarsz e tenni ellene vagy nem.Mert ha nem, akkor csak annyit tud tenni a környezeted, hogy elfogadja, hogy ilyen vagy, depresszióban szemvedsz. Ha nem hagyod, hogy segítsenek rajtad, akkor nem fogsz kikerülni ebből az állapotból.

2020. okt. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9. Én már évek óta szedek gyógyszert.
2020. okt. 15. 06:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!