Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Minek szedek gyógyszereket ha...

Róbert dávid kérdése:

Minek szedek gyógyszereket ha nem tudok velük normális életet élni? (skizofrénia).

Figyelt kérdés

az orvosom olyan hogy felirja a receptet azt viszlát. szedem őket dehát vegetálva élek. biztos rosszul lennék ha nem szedném,de kitudja. szerintem 5 féle gyógyszer mellet kizárt hogy bármit is kezdek magammal.

voltam pszchiológusnál kaptam időpontot,de azt mondta nem fog szerinte hosszútávon keresztül kezelni hogy rohadjon meg csakmer súlyosabb esetekkel nem igazán foglalkoznak. pedig jót tenne a terápia :( 29/F



2020. okt. 18. 11:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Másik orvost kell keresni.
2020. okt. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Sajnállak. Én "csak" depressziós vagyok, de én is ki vagyok ütve a gyógyszerektől. Inkább magán pszichiÁTERT keress.
2020. okt. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
magán pszchiátert miből? nincs rá pénzünk jelenleg
2020. okt. 18. 12:19
 4/18 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszereket szedsz?
2020. okt. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Reagila,Amitrex,Scippa,Rivotril
2020. okt. 18. 13:13
 6/18 anonim ***** válasza:
ezek jó gyógyszerek szerintem. örülj neki hogy használnak!!
2020. okt. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
A Reagila túl porget és téveszmeim is vannak
2020. okt. 18. 14:47
 8/18 mittudomen721 ***** válasza:
Csak kivancsisagbol kerdem hany milis reagilat szedsz es hany kilo vagy? Nem lehet hogy magas az a dozis? Teveszmeidet nem tudod elkerulni amugy?
2020. okt. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
3 mg ot
2020. okt. 19. 20:22
 10/18 mittudomen721 ***** válasza:

Mondjuk az nem sok minden erdekes. Gondolom reggel veszed be rivoval, ha egy nap kiprobalnad hogy a rivotrilt nem dobod be melle esetleg? Cariprazine nem egy csodaszer egyebkent itt egy video ha jobban meg szeretned ismerni:


[link]


Amugy sok mas doki is olyan hogy csak vegig megy a szokasos proceduran aztan felirja a gyogyszert de ha panaszod van mond el neki mindenkepp ezen a csodan is lehet valtoztatni jo par antipszichotikum letezik meg csak ugye azt is merlegelik hogy mennyire negativ az a negativum amit tapasztalsz a szedese kozben ha a "feladatat el latja" a gyogyszer. Teszem azt egy antidepresszanstol atmesz hipomanba de megoldja az insomniadat akkor hagyni fogja mert meg az is jobb ha tulporogsz meg csoppet atmesz kretenbe csak tudj aludni pl


Beszelj azzal a dokival ha "tetszik"(neki) ha nem


Teveszmeidet amugy el is tudod kerulni nem is feltetlenul oldjak meg a gyogyszerek onmagukban tudatosabban kell elned sajna. Persze nem tudom mik azok igy nagyon nem is pofazok de ha mittomen egeti a forroviz a csap alatt a kezedet akkor engedsz hozza hideget vagy elzarod a csapot... szal erted. Pszichologus sem mondana ennel tobbet kb.

2020. okt. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!