Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez már súlyos depresszió?

Ez már súlyos depresszió?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lassan 6 éve vagyok pánikbeteg. Akkor kezdődött mikkor középiskolába kerültem es elszakadtam a barátnőimtől mert mind masik suliba mentünk. Egyik órán jelentkezet az hogy elkezdtem fulladni, es gomboc szorult a torkomba. Majd nemsokkal később mellkhasi fájdalmaim lettek. Ki is vizsgáltak minden negatív lett. Majd jott a fejfájás érzés. A középiskolás éveim alatt egyedül voltam mert teljesen elzárkóztam. Jártam szichológushoz meg minden. Ugy 1 évig semmi bajom se volt de most kb 3 hete errős fejfájásom lett, a sűrgőségin kötöttem ki. Mára már mindig a legrosszabbra gondolok hogy agydaganat, agyvelő gyulladás, vérög, érelpattanás stb. Utána a fejfajas 3 napra elmult jott egy megfázás és erős nyaki fájdalmaim lettek. Azt hittem agyhártya gyulladás. Negatív vagyok, faradt, zsibbad a bal karom, faj a fejem a nyakam, sokszor olyan mintha elpattana valami a nyakamba egy szúrást érzek.Este nehezen alszok el, ha sikerül is felébredek es csupa izzadt vagyok. A Ct, vervetel, Ekg mind negativ de ennek ellenére is azt hiszem hogy meghalok hamarosan mert sulyos bajom van.Nem tudok küzdeni ellene. Ez már aúlyos depresszio?


Tanácsokat várok, olyanoktol akik hasonló helyzetben vannak.



2020. okt. 26. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Pszihiátriai ambulanciára kérjél beutalót. Ott megmondják hogy depresszió vagy pánikbetegség vagy hipohondria.
2020. okt. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is elég szorongós típus vagyok és nekem is előfoedulnak hasonló tünetek néha-néha. Bár én sose vizsgáltattam ki magam.

Így, hogy minden eredményed negatív, nincs okod aggódni komoly betegségeken. Mondjuk tudom, ha az ember a neten olvasgat utána a tüneteinek kb. mindig valami halálos betegséget vél diagnosztizálni...

Ha magadtól nem tudsz küzedni ellene, akkor lehet hogy pszichológus segítene.

Kitartást!:)

2020. okt. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. okt. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!