Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi xanax és alkohol...

Mennyi xanax és alkohol együttes bevitele okozhat légzésleállást?

Figyelt kérdés
Arra lennék még kíváncsi, hogy milyen egyéb hatásai lehetnek a kettő kombinációjának.

2020. okt. 26. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Szia! Próbáld meg egy levélnyivel először + fél liter vodka. Biztosra kell menni.
2020. okt. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok. Az a baj ezzel, hogy nem tuti biztos. Jó esély van rá, hogy kihányod az egészet, és csak rosszul leszel de durván. Arra is jó esély van, hogy túléled, de maradandó károsodást szenved az agyad és/vagy a májad, veséid. Nem biztos, hogy vidám lesz utána retardált idiótaként, csövekre kötve leélni a maradék kis életedet. Arra is van esély, hogy "csak" alszol egy könnyed 2-3 napot, majd nagyjából kialudva ezt, megpróbálsz felkelni inni, és nem tudsz. Vannak ennél sokkal biztosabb, és gyorsabb módszerek, de hadd ne írjam le, köszönöm.
2020. okt. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bevettem egy keveset kevés alkohollal. Nem öngyilkossági célból, csak le akartam nyugodni. Kikészültem idegileg.
2020. okt. 26. 14:55
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyébként gondolozok régóta az öngyilkosságon is, mostanra kezdem érezni, hogy elég volt ebből az életnek nevezett katasztrófából. Nem így ölném meg magam, hanem egy biztos módszerrel. Most csak nyugtató célból tettem ezt.
2020. okt. 26. 14:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Fejbelövés a leggyorsabb, de néhány ember még azt is elrontja. Vagy a kötél, de azt nyilván sokkal egyszerűbb elrontani, mint a fejlövést.
2020. okt. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak kb 2 vagy 3 olyan dilibogyó van, ami tényleg halált okoz, ha beveszel belőle sokat.
2020. okt. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elsőnek mondom, hogy nem gondolom, hogy légzés leállása lenne tőle, de persze semmi nem biztos, de én saját tapasztalatomból indulok ki.

Rendszeresen szedtem ilyen adagokat 10-15 szem plusz egy üveg finlandia vodka. Olykor kóla, fű ilyenek....Láthatod nem lett légzés le állásom, sőt semmilyen problémám nem lett belőle egészségügyileg...

De nem öngyilkosság volt a cél közvetetten...nálam egyéb mentális betegségek mellé társult függőségek voltak. Nagyobb részben meg oldottak ezek a problémáim.

Viszont, ne próbálja ki senki ezt...nem vezet semmi jóra.

Ezzel inkább csak azt akarom mondani, hogy önmagában adott gyógyszerrel nem olyan könnyű öngyilkosságot végre hajtani, viszont annál könyebb valami marandó károsodást szerezni....gyógyszer + más kombináció viszont okozhat halált...példát is tudok ilyenre, de ennek meg már nem itt van a helye.

2020. nov. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!