Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mióta koronavírust élünk,...

NeugasShaman kérdése:

Mióta koronavírust élünk, napról napra kevésbé vagyok produktív. Ez ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Alapvetően elég jó akaraterővel rendelkezek, mielőtt jött a vírus, 5-kor kelve munka előtt még edzeni is elmentem heti 3-4 alkalommal, illetve rendszeresen foglalkoztam egy másik produktív hobbimmal hazaérve, főztem, stb. Azóta a felsoroltak közül mindegyik egyre inkább kezd kikopni, folyamatosan fáradt vagyok pedig semmit nem csinálok és kevesebbet járok edzeni, azt is csak úgy hogy nagy lelki tusa árán ráveszem magam..
2020. nov. 2. 15:51
 1/2 anonim válasza:

Ismerős. Bár én még egyetemista vagyok, amikor beütött az egész vírus, és hazamentem, minden addig kialakított jó szokásom eltűnt :D (tanulás, futás, olvasás, stb) És egész napokat voltam képes elpazarolni és csak feküdni, sorozatot nézve. Nekem az segített, hogy ezt tudatosítottam, rajottem, hogy a problémám fő forrása az, hogy hirtelen túl sok "szabad időm" lett. Nem volt annyi kötelező dolog. Mostanra újra kezdek visszatérni a megszokott, aktív életemhez, pl elhataroztam, hogy mindegy mi van, minden este legalább fél órát edzek. Meg ehhez hasonló apró kis napirendi pontokat tűztem ki. Megértelek, nekem is nagy lelki tusa felkelni és megmozdulni, de idővel egyre könnyebb, és egyre jobb lesz.

Valami hasonlót javasolnék neked is, mondjuk válassz ki egy-két napot, amikor ha törik, ha szakad, akkor is félkész korábban.

2020. nov. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
*felkelsz, sorry, idióta autocorrect.
2020. nov. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!