Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Biatorbágy környékén lelkiisme...

Biatorbágy környékén lelkiismeretes pszihiátert segit találni valaki?

Figyelt kérdés

Tehát nem olyat keresek, aki néhány "Aham, igen.." után felgyógyszerez, hanem beszélget, beszélget.. És feltár, igyekszik megérteni, majd kikezelni.

Ha muszáj, tablettákkal is, de az is-re erős hangsúlyt teszek.



2020. nov. 2. 16:01
 1/5 anonim válasza:

A pszichiáter meghallgat, bólogat, gyógyszert ír fel.

Nem nála fogod kiönteni a lelked.

Arra ott a pszichológus. Ő fog veled beszélgetni, beszélgetni, beszélgetni, feltárni, megérteni.

2020. nov. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az szép.

Szóval a pszihoterápia, mint olyan, nem létezik pszihiáternél, ő csupán gyógyszerez.

Sztem ez nem igy van, nem igy kellene lennie.

Várom mások véleményét, hozzászólását is.

2020. nov. 2. 16:23
 3/5 anonim válasza:
A pszichoterápiát pszichoterapeuta vagy szakpszichiáter végzi. Nem pszichiáter. Előbbi kettő nem orvosi végzettség, míg az utóbbi igen.
2020. nov. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Bocsánat, javítom.


A pszichoterápiát pszichoterapeuta vagy szakpszichológus végzi. Nem pszichiáter. Előbbi kettő nem orvosi végzettség, míg az utóbbi igen.

2020. nov. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem. Találtam közben olyat, aki dr. (pszichiáter) és pszichoterapeuta egyben. Igaz, jelenleg nincs nála szabad hely, időpont..
2020. nov. 4. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!