Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnám magam kivizsgáln...

Hogyan tudnám magam kivizsgálni, hogy mentálisan ép vagyok-e?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre az utóbbi időben, hogy rengeteg szituációban nem értem meg a magyar beszédet, ami az anyanyelvem. Pl. ennél a videónál se értem mit mond: [link]

És ez régen nem fordult elő, vagyis igen, de utóbbi időben egyre gyakrabban. Sokszor a fejem is cseng és az olvasás is nehezebben megy. Nehezebben értelmezek szövegeket. De például az angol tudásom is sokat romlott rövid idő alatt, persze már előtte se volt jó. De nemrég azt se tudtam mi a was/were közötti különbség. Lehet, hogy kezdek leépülni szellemileg. Hónapok óta munkanélküli vagyok és kb. semmi inger nem ér, de ami érne (neten olvasás, videók) azt se tudom már úgy befogadni mint korábban. Hogy és kinél tudnám magamat kompletten átvizsgálni ezen célból?



2020. nov. 3. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem értem
2020. nov. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Magadat nem kell ki vizsgálnod, erre vannak az orvosok. Pszichiáter első körben aztán esetleg neurológus, ha szükség van rá.
2020. nov. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ennél a videónál nem artikulál, nem érthetően, hanem idegesítően beszél, nincs semmi bajod mentálisan, ezt is leírtad. Inkább csak kicsit elkeseredett.
2020. nov. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
2020. nov. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Magadat kivizsgálni. hogy mentálisan ép vagy-e?

.

A maga szemében nincs mentálisan sérült, hanem az egész vlág bolond.

.

Az elmegyógy-intétetben az ápolt a dokihoz:

- Doktor úr! Ha mi lennénk többen, helyet kéne cserélnünk!

2020. nov. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megyek én is pszihiatriára januarba,
2020. nov. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én kivizsgállak. Garantált siker! xD
2020. nov. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!