Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mire számítsak?

Mire számítsak?

Figyelt kérdés

Sajnos pár éve pánikrohamaim vannak és rettenetesen szorongok. Beteg voltam, felépültem, de a lelkem darabokban... időnként elkap a pánik teljesen véletlenszerűen, hogy az egész újra kezdődik,keresem magamon a jeleket. Ilyenkor sírok, halalfelelmem van, ugy érzem vege mindennek, vigasztalhatatlan leszek és teljesen magam alá kerülök.

Ez most ért el olyan szintre, hogy már idegen helyen is rám tör (pl munkahely, orvos, stb),és nem tudom tartani magam, darabjaimra hullok.

Érzem, hogy kicsúszott az irányítás a kezemből.

Haziorvostol kérek beutalót pszchiaterhez, szeretném, ha fel is irna valami nyugtatót vagy amit ő szakemberként megfelelőnek tart. Bar nagyon szégyellem magam emiatt. 😔

De tényleg nem tudok mit tenni már, nagyon igyekszem tartani magam, de már nem megy ill egyre nehezebben .


Mire számítsak? Beszélnem kell a felelmeimrol részletesen? ☹️Mennyi ideig tart egy ilyen konzultáció?



2020. nov. 3. 22:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tart sokáig. Csak addig amíg megállapítja hogy melyik antidepresszáns lesz a megfelelő. Amit nagyon fontos hogy tudj az az hogy az antidepresszáns hatása nagyon lassan épül fel és először nemis tudja feldolgozni a szervezeted a hatását csak pár hét mulva. De visoznt a hosszú távú alkalmazása nem okoz hozzászokást mint a nyugtató. Azt nem szabad sokáig szedni.
2020. nov. 4. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!