Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sikerült már valakinek itt...

Sikerült már valakinek itt kigyógyulni évekig tartó mély depresszióból? Olyanokról beszélek akik jóformán egész nap csak feküdtek mert semmihez sem volt kedvük és erejük.

Figyelt kérdés

2020. nov. 7. 09:51
 1/7 anonim válasza:
10%
Tízen-húszon évesen mindenki átesik ezen.(kivéve ha a segge alá van tolva minden) Foglald le magad értelmesen minden téren! Munka+tanulás és párkapcsolat(vagy valamilyen viszony(ok)). Kutya bajod sem lesz!
2020. nov. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Látom te aztán képben vagy vele mit is jelent a depresszió!
2020. nov. 7. 10:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még nem. (10 éve)
2020. nov. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézd szerintem soha a büdös életben. 38 éves vagyok. 3.gyerkőcöt várom. Már kicsinek totál elcseszett voltam . Hol introvertált, hol az ellenkezője, hülye verseket írtam a halálról és vagdostam a kezem. Utána sokat piáltam és sportot űztem abból kit tudok elcsábìtani. Volt politikus, egyetemi tanárom, bárki csak "nyerjek". A gyerekeim a legcsodálatosabbak az életemben és ez "szinten tart". Célom és felelősségem lett. De pontosan tudom, hogy, ha nem figyelnék ugyanúgy visszaesnék a semmibe

Olykor ha elalszok még mindig tudom, hogy sosem leszek boldog, hogy semmi és senki vagyok. Szerintem ha igazán depis vagy, az marad úgy. Megtanulsz együtt élni vele.

2020. nov. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos, nekem sem sikerült.
2020. nov. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem sem es nem is ismerek gyogyult klinikai depressziost :((
2020. nov. 14. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szuper. 😐
2020. nov. 14. 07:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!