Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek mit csináljak?

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nekem súlyos depresszióm volt és pszicholgushoz jártam aki azt javasolta hogy járjak társaságba meg sportra különben visszaesek. Elkedztem járni szép lassan fokozatosan és már több mint 6 hónapja edzek erre bezárnak a konditermek meg minden más és egyre nehezebben bírom. Panellakásban lakunk tehát nem lehet kialakítani edzőtermet se mert átjönnek a szomszédok de a bezártság kikészít és kedzek visszaesni a depresszióba állandó fejfájás meg minden és nem tudom hogy hogyan lehet ezt kibírni.

28/F


2020. nov. 13. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Ki lehet menni az utcára, szóval, lehet, hogy ideiglenesen át kellene térni futásra, gyaloglásra, bringázásra vagy bármire, amit a szabadban meg tudsz valósítani. De ez még a társaság hiányának problémáját nem oldja meg. Ehhez kereshetnél valamilyen online közösséget, ahol kapcsolatba tudsz kerülni emberekkel, vagy ha vannak ismerőseid, barátaid, akkor megbeszélhetnéd velük, hogy videóhívást csinálhatnátok néha. Bár lehet, hogy ha lennének jó barátaid, akkor nem lettél volna depressziós.(vagy ez nem ilyen egyszerű?) Remélem azért segített, amit írtam.
2020. nov. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kell komplett edzőterem, vegyél néhány eszközt, amivel otthon tudsz edzeni, járj le futni, bringázni.
2020. nov. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!