Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzem azt, hogy sokszor...

Miért érzem azt, hogy sokszor tényleg nincs más lehetőség az öngyilkosságon kívül?

Figyelt kérdés

Krónikus ízületi beteg vagyok. A kezelés és kórlefolyás miatt nagyon sovány vagyok (a 170-es magasságom és kisebb méretű férfiasságom a fentiek tudatában lassan már nem is izgat), szexet hírből se ismerem és az előbbi problémák miatt sose volt barátnőm, de úgy látom már nem is lesz (pedig gyereket is nagyon szeretnék 😭). Emellett raccsolok, lúdtalpam van (a járásom fura), munkám legalább van, de minden nap reszkető gyomorral megyek be, mert nem tudom, hogy fogok tudni később teljesíteni (rossz szakterületet választottam és gyűlölöm). Szüleim még erőt adnak, de meddig...? Már ők is nagyon betegesek. Ezen felül a mindennapokban érzem, hogy mivel nem vagyok egészséges és vonzó férfi így a nők semmibe néznek, esélyem nincs boldog, érzéki szexuális együttlétre egy számomra vonzó erotikus kisugárzású nővel. Így meg mi értelme mindennek? Dolgozzak azért, hogy szorongva keresek nevetséges összegű pénzt, amiből esetleg nem halok éhen addig amíg a betegségem ellenére fizikálisan bírok dolgozni? (főleg, hogy így is irodai munkát végzek)

És utána ugyanúgy éhenhaljak lerokkanva egyedül, mintha már most feladnék mindent...?


Ja és igen, járok pszichológushoz, de az semmit nem fog megoldani és nem leszek tőle vonzóbb és egészségesebb pasi, szóval az ilyen barom semmitérő tanácsok kíméljenek!



2020. nov. 14. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Hány esztendős kend?
2020. nov. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyan így vagyok.
2020. nov. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#1: 27
2020. nov. 14. 14:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Az öngyilkosság nem megoldás, mégha csábító is. Persze az nem ugyanolyan, mint egy párkapcsolat, de próbálj örömet lelni a hobbijaidban. Tűzz ki magad elé különböző célokat, akár a munkában is, amiket ha elérsz már kicsit boldogabb lehetsz.

A pártalaláshoz meg azt tudnám mondani, hogy így is (hiába vagy kicsi, hiába vagy lúdtalpas stb stb.) fogadd el magad, békülj ki a testeddel, úgysem tudsz ezekkel mit kezdeni. Ha összhangba kerülsz magaddal, annál többet semmi sem tud segíteni. Emellett a lányok irányába támasztott elvárásaidat is igazítsd a realitáshoz.

A keserűséget meg valahogy (pl hobbik segítségével) űzd el, mert a legtöbbet a keserűség árt a párkeresésnek, mivel tönkrevágja a kisugárzásod.

De a legfontosabb, hogy fogadd el magad, így értékesnek, ahogy vagy. Ebből indul ki minden. Ebből a testből/életből kell a maxot kihoznod. Semmivel sem vagy kevesebb, mint az aki szépségbe és gazdagságba született. Neki abból kell kihoznia a maxot, neked ebből!

A te felelősséged, hogy mihez kezdesz azzal, amit kaptál, mégha az több sebből vérzik is.

Sok sikert Neked!:)

2020. nov. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A múlt héten még bechterewes voltál.
2020. nov. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!