Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet xanaxot rendelni az...

Lehet xanaxot rendelni az interneten?

Figyelt kérdés
de nem a darkwebről

2020. nov. 15. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel Magyarországon csak orvos írhatja fel, legálisan nem.


Külföldről rendelve meg vagy megfogják a vámnál, vagy ki tudja mit kapsz Xanax címszó alatt.


Gyógyszert csak megbízható forrásból szabad venni, a saját egészséged védelme érdekében. Az állami egészségügyben is tud felírni Xanaxot pszichiáter, ha a tüneteid pl. depresszió indokolják.

2020. nov. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, szerintem pontosan tudod a választ, hoy NEM!
2020. nov. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Kinai hamisitvanyt illegalisan torvenybe is utkozo meg veszelyes is. Haziorvos is felirja.
2020. nov. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Bátor vagy és buta. Egyrészt nem legális, másrészt fogalmad sincs, hogy mit eszel. Orvossal felíratni gyorsabb, egyszerűbb, és még olcsóbb is.
2020. nov. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igaz de nekem nem akarja felírni
2020. nov. 15. 14:59
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha nincs rá ok, amiért felírja vagy felírjon valami hasonlót, miért akarod szedni.


Saját tapasztalatból mondom, enyhe depresszióra írta fel másfél éve a pszichodoki, olyan szinten hozzászokott a leggyengébb Xanaxhoz a szervezetem, hogy konkrétan ma már azért kell szednem, mert nem tudok elaludni nélküle este. És előfordul, hogy elfelejtem vagy nem vagyok otthon, hogy bevegyem időben, lefekvéskor veszem be, utána még 2-3 órán nem hat.

2020. nov. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
szorongásra akarom szedni
2020. nov. 15. 16:18
 8/8 anonim ***** válasza:

És ki állapította meg, hogy neked pont erre van szükséged?? Orvos vagy? Akkor fel tudod írni magadnak!


Ha meg nem, akkor ne különféle fórumokból meg pletykalapokból tájékozódva akard diagnosztizálni magadat!

2020. nov. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!