Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy autistánál mennyire...

Egy autistánál mennyire okozhatnak függőséget az agyon sózott vagy édesített ételek?

Figyelt kérdés

2020. nov. 22. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
ASD elég sokféle tünetet produkál. Az evési zavarok az egyik leggyakoribb, az ízekkel, állagokkal elég sok problémájuk van, aztán, hogy ez éppen milyen szokásokhoz vezet az megint eléggé sokféle lehet.
2020. nov. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Autista vagyok, és nem szeretem az erős ízeket. Anyával is mindig összekapunk azon, hogy szerintem ő túlsózza a kajákat, én meg szerinte ízetlenre csinálok mindent. De ez én vagyok, egy autista a több millió közül. Mindenki másmilyen.
2020. nov. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
28%
Nem unod ezt még? Én már nagyon. Ha ennyire érdekel az autizmus miért nem szakirodalmat olvasol?
2020. nov. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3, Olvastam és ott nem írtak semmit. Ezért szoktam itt kérdezni a témával kapcsolatban.
2021. márc. 31. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!