Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Már kb 1 honapja az van velem...

Már kb 1 honapja az van velem hogy ha valaki beszél hozzám, nem tudom azonnal feldolgozni az információt amit mond hanem több másodperc akár fél perc is kell hogy megértsem, és mindig ott állok némán mintha valami full hülye ???!

Figyelt kérdés
Szerintetek ez jelenthet valami gondot? Vagy előfordul az ilyen? Bár nekem ez 1 honapja folyamatosan van. Ha olvasok akkor nem.
2020. nov. 23. 13:04
 1/7 A kérdező kommentje:
*mintha valami full hülye lennék
2020. nov. 23. 13:05
 2/7 anonim ***** válasza:

Szedjél ginseng-gyökér kivonatot és gingko biloba kapszulát.

Nincs-e súlyos b12 vitamin hiányod, vérszegény vagy-e.

Ez figyelemzavar.

2020. nov. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem! Ez stressz és szorongás. Velem is ez van Hirtelen leblokkolok aztán kell egy kis idő amíg felfogom. Nincs veled semmi csak félénk vagy.
2020. nov. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
vagy vashiányos vérszegénység, attól is megbambul az ember, mert nagyon fáradt lesz
2020. nov. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok félénk
2020. nov. 23. 13:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérj időpontot neurológustól. A beszédfeldogozó központodban lehet valami gubanc.
2020. nov. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
vagy csak fáradt. tényleg ne paráztassátok már. majd az orvos eldönti
2020. nov. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!