Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongás miatti hányingerre,...

Szorongás miatti hányingerre, gyomoridegre jó a Daedalon gyógyszer?

Figyelt kérdés
Sajnos reggel mindig rámjön munka előtt mostanában alig bírok elindulni és már előre félek attól hogy rosszul leszek. Még sose szedtem ilyen gyógyszert mennyire hatásos? Mellékhatások?

2020. nov. 26. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

15 eves koromig annyira hanyos voltam, hogy egy 20 perces autoutat se birtam ki hanyas nelkul, es ha valahova buszoznom kellett, az maga volt a katasztrofa.

Segitett nekem, az elejen nem volt semmi mellekhatas, de nem tudom, hogy az evek alatt valtozott-e valamit a gyogyszer, de egy ido utan annyira kiutott, hogy 3-4 oran keresztul nagyon tompa voltam, almos, nem tudtam koncentralni, ha bevettem.

Annyit mindenkeppen be kell tartani, hogy utazas elott fel oraval kell bevenni, es muszaj, hogy elotte egyel, ha ehgyomorra vettem be,mindig hanytam tole.

2020. nov. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Jó lehet, viszont tényleg álmosít.

B6 vagy magnézium+b6 is jó lehet, én elalvás előtt szoktam bevenni, hogy reggel ne hányingerrel keljek.

2020. nov. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmilyen gyógyszer nem ad hosszútávú megoldást, a relaxáció (autogén tréning) viszont igen.
2020. nov. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!