Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szociális fóbiából meg legyet...

Szociális fóbiából meg legyet gyógyulni?

Figyelt kérdés

Szerintem velem ez van. Nem tudok nem ilyen lenni sajnos. Emeberek között nagyon zárkózott, szorongós, feszült leszek. Nem jut semmi az eszembe, gyorsan beszélek. Menekülök az ilyen helyzetekből, kb nagy ívben kikerülöm az embereket. De ez nem szándékos:(

Amióta az eszemet tudom mindig ilyen voltam, de sokáig azt gondoltam hogy ez normális. 23 éves vagyok.


2020. nov. 26. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy jó pszichológus csodákra képes! Nekem is az segített...na meg némi környezet váltás és új barátok ^^"
2020. nov. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem nagyon - mert a gyógyuláshoz is emberek közé kéne menni. Sajnos.
2020. nov. 27. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem csak az segített, amikor olyan hivatást választottam, amiben emberekkel kell foglalkoznom. Az iskolában még nem voltam képes az osztálytársaimmal se kommunikálni, sokszor hittem azt is, h nem lesz ez az egész nekem való. Diákmunka során, már kezdtem kicsit nyitni mások felé, de egy puszta beszélgetésnél is leízzadtam. Mikor elkezdtem dolgozni, kőkemény hónapok jöttek, sokat sírtam, szorongtam, de végül megcsináltam és már alig vannak nyomai az életemben a szociális fóbiának. Én bedobtam magam a mély vízbe és az sokat segített.
2020. nov. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3# igaza van.
2020. nov. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!