Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van most ebben a mostani...

Van most ebben a mostani covid helyzetben befekvős zárt osztály Budapesten?

Figyelt kérdés

Úgy érzem annyira mélyponton vagyok, hogy már hamarosan öngyilkos leszek, nem bírom tovább.


Ja, és fiú vagyok, mielőtt jönnének a segítőkész privátok itteni srácoktól, hogy "Lány vagy?" mert ha az lennék, akkor legalább a magányomat tudnám enyhíteni.



2020. nov. 27. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a háziorvosodat. Biztos van lehetőség rá!
2020. nov. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%

Mit gondolsz, hogy ez így megy, hogy

- Helló doki, szeretnék menni zártosztályra, mert ki akarom nyiffantani magam

- Rendben fiam, már intézem is.


:D

2020. nov. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, régen ez így működött. Elég volt, hogy szóba hoztam az öngyilkosságot, kihívták rám a mentőt és már vittek is a zárt osztályra.
2020. nov. 27. 13:22
 4/6 anonim ***** válasza:
De amúgy nem akarsz öngyi lenni csak fenyegetőzöl?
2020. nov. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom képes lennék-e megtenni, csak egy hirtelen döntés és már nincs visszaút.


Igazából emberek között szeretnék lenni.

2020. nov. 27. 16:40
 6/6 anonim ***** válasza:

Lány is lehet magányos, ezt azért tisztázzuk.


Mindenesetre van ilyenkor pszichiátriai. Ha rosszul érzed magad, hívd fel őket. :) Teljesen érthető, hogy hiányzik a társaság is, sajnos lelkileg nagyon taccsra vágja az embert, ha huzamosabb ideig nincs emberek között.

2020. nov. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!