Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Csak en gondolom úgy, hogy...

Csak en gondolom úgy, hogy aki 2-3 mentális betegséggel véget vetett mindennek, az a legokosabb ember kategória?

Figyelt kérdés

Vagy elég az is, ha nem is volt mondjuk szorongás, magány, személyiségzavar, “csak” a depresszió. Annyival egyszerűbb, jobb, logikusabb, mint járkálni a pszichiátriára, lekotozve lenni, bőgni egesz nap, bántani magad es mégis rengeteg ember(köztük sajnos egyelőre meg en is) így él.

Annyira felnézek az összes öngyilkosra, hogy el sem tudom mondani es baromira irigylem őket. Az eltávozás a lehető legnagyobb megváltás, egymilliószor jobb, mint mentális betegként, magányosan megoregedni. Nem értem, hogy miért nem gondolkodik így több ember


2020. nov. 28. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából egyetértek. Engem például annyi tart még itt, hogy pár barátnak és néhány családtagnak még számítok valamennyit és emlékszem, hogy engem mennyire ripityára tört, amikor egyik volt barátom meghalt egyik napról a másikra váratlanul

Meg ugye fogalmad sincs, hogy nem vár -e valami még ennél is rosszabb a halál után... engem egyszer úgy bedrogoztak, hogy azt hittem a pokolba kerültem és annyira belém égett ez az érzés, hogy nem is merek magam kinyírni .

2020. nov. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagy elhatározás kell ahhoz, hogy valaki öngyilkos legyen és ki is tudja vitelezni. Ezt lehet tisztelni, de az öngyilkosság NEM MEGOLDÁS. Ezeken lehet változtatni, de nem lekötözötten a pszichiátrián fetrengve kell ezt elképzelni.
2020. nov. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem egyik kategóriát sem kell szidni.


Ahhoz is óriási bátorság kell, hogy megöld magad, és ahhoz is, hogy keresd a segítséget, próbálj jobban lenni.

2020. nov. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!