Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elmondjam a pszichiateremnek?...

Elmondjam a pszichiateremnek? Nem szeretnék korházba kerülni...

Figyelt kérdés
Szóval a helyzet az, hogy évek óta pszichiátriai kezelés alatt állok...tegnap nagyon mélyponton voltam és beszedtem több gyógyszert (kb 15-20 rivo, 1 level mirzaten, 1 fel levél leponex) illetve ittam rá...ez volt dél körül ma reggel tértem magamhoz teljesen...el szeretném mondani az orvosomnak...de félek, hogy korházba küldene...de hazudni se akarok az állapotomról mert úgy nem tuf segiteni. Konkrétan már fizikai fájdalmaim vannak olyan rosszul érzem magam...
2020. nov. 30. 16:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el!
2020. nov. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kamu...ennyi gyógyszertől te most nem itt irogatnál.
2020. nov. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#2 te már csak tudod mi a kamu...tudod volt hogy napi 6 mg rivotrillal kezeltek...es képzeld tudtam magamról..akkor is milyen érdekes. Ez a 15-20 szem meg kb 10mgnak felel meg mivel felest szedek. De nyilvan kamubol kiírok egy kérdést.
2020. nov. 30. 16:31
 4/13 anonim ***** válasza:
43%
És erre még a két levél bogyó? Ja....azt elfelejtetted. Mese habbal!
2020. nov. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#4 latszik mennyire jaratos vagy a temaban...mikor korhazba voltam 1 doboz rivot kuldott magaba egy 50kgos csaj és lás csodát...mi lett? Csak egy gyomormosás neki. Azért ne haragudj de ezek kozul max a leponex amit ha mondjuk bevesz az ember 3 levelel akkor nem írogat már sehol. De biztos jobban tudod. :)
2020. nov. 30. 16:40
 6/13 A kérdező kommentje:
Masrészt hozzá vagyok szokva hiszen éveken keresztül függtem ezektől...de koszonom hogy érdemleges választ adtál a kérdesemre. Na helyedre. Koszi. Puszi.
2020. nov. 30. 16:42
 7/13 anonim ***** válasza:
Beteg vagy sajnos, minden tekintetben. Krónikus hazudozó. Tudom, fáj az igazság. Puszilgasd a ....
2020. nov. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Jojo na helyedre blöki köszi.
2020. nov. 30. 16:47
 9/13 anonim ***** válasza:
Na ja...parasztkodni azért tudsz. Szeretem amikor kimutatja valaki az igazi énjét. Nagyon szívesen!
2020. nov. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

1. Van, aki tud rad vigyazni otthon, elvenni a gyogyszereidet, elrakni olyan helyre, ahol te nem talalod meg, es csak akkor adni, mikor alapbol be kene venned? Ez egy erv lenne az otthon maradas mellett.

2. Tortent mar hasonlo? Akkor mit reagalt a pszichiatered? Voltal mar korhazban? Tudod, hogy hova vinnenek? Ott csak kikotnenek, lenyugtatoznanak, vagy vigyaznanak rad es segitenenek? Ha az utobbi, menj be.

3. Meghalni akartal, es vegleg elmulni, vagy csak kicsit kiszakadni a valosagbol, aludni egyet? Ez is fontos ilyenkor.

4. Valahogy el kell majd mondanod a pszichiaterednek ugyis, hogy elfogyott a gyogyszer, ezt mivel indokolnad?

2020. nov. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!