Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Depressziós vagyok már hónapok óta, többszöri öngyilkossági kísérleteim is voltak, háromszor korházba kerültem. Mégis, továbbra sincs kedvem élni... Ráadásul kiderült hogy aspergeres vagyok. Úgy érzem az a sok szeretet, kedveskedés, odaadás. Minden amiért olyan nagyon hálás voltam és imádtam. Visszagondolni az ahogy a világot láttam, éltem, éreztem, észleltem... tovafoszlott. Fáj a szívem ahogy visszaemlékszek gyerekkoromra, a fantáziavilágra, a kíváncsiságra... A vérengző de olykor kegyes (s) oly kedves mosolyogtató kalandjaimra amiket a játszótereken folytattam. Ma meg már csak a számítógép, azon sem játszani csak dolgozni és tanulni. Úgy érzem elvesztem, nem az-az ember vagyok aki annyi mindent tud és megfejt... Felnézek a régi énemre, arra a kisgyerekre. Voltak vágyai céljai és élvezte az életet és minden szent nevet ami a lelkéhez ... úgy érzem elfelejtettem önmagam és hogy ki vagyok, nem az vagyok már mint aki régen aki örömtengerben úszott és néha megmondták neki mit csináljon. Ma már dönteni se tudok, elvesztettem azt aki voltam. Hiányzok magamnak.


Mi lehet a bajom? Tán hirtelen rossz irányba fordultam és életemet kisiklattam? Úgy hiányzik az a kisgyerek aki annó voltam, ha még egy percig az lehetnék, csak átélném azt amit akkor... Úgy hiányzik. :(

19/F



2020. dec. 1. 12:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon tetszik ahogy fogalmazol, valamiért tovább akartam olvasni. Simán depresszió a bajod, meg hogy nem látod már az élet értelmét. Semmilyen célod nincs? Semmit nem akarsz az már élettől?
2020. dec. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ez tetszik, még sose írtak ilyet. :)

Célom már nincs sajnos, nem is igazán tudok új célokat kitűzni magam elé. Az egyetlen dolog amit szeretnék egy élettől az egy család, egy olyan igazi. Anyuka, apuka, esetleg testvér. Semmi más dolog nem mozgat meg már. Leginkább hiányoznak a régi dolgok. Régen ha játszottam a gépen akkor órákra beletudtam merülni, mostanság meg már ha esetleg nagy ritkán van időm egy órát játszani is az megy a fejembe, hogy milyen kötelező feladataim vannak még, gyakran fáj a fejem is ami miatt meg főleg nincs kedvem semmihez sem.

2020. dec. 1. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!