Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van-e lehetőségem interneten...

Van-e lehetőségem interneten keresztül tanácsot kérni pszichológustól?

Figyelt kérdés
Nincs lehetőségem elmenni a jelenlegi helyzetben, viszont szükségem lenne tanácsra, véleményre. Van-e lehetőségem interneten keresztül megtenni ezt és ha igen hol? Tudna valaki ajánlani egy oldalt? Van iskolapszichológus, viszont kétlem, hogy emailben vállalna.

2020. dec. 2. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
[link] - itt is találsz online tanácsadást. bár eléggé borsos áron.
2020. dec. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Van iskolapszichológus, viszont kétlem, hogy emailben vállalna."


Hát én az iskolapszichológussal írásban beszélgetek. Egy próbát megérne szerintem.


De ha nem jönne össze/nem szeretnéd akkor esetleg ide írhatsz:

[link]

2020. dec. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szinten emaileztem iskolapszichologussal, de skypeon is beszelhettek. :) Pedagogiai szakszolgalathoz be lehet menni, ott is vannak pszichologusok. Meg ott a kek vonal, ott is lehet chatelni, es anonim is.
2020. dec. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Bemenni vagy videóhívásban beszélni nem tudok, a családom itthon van, ők pedig hülyeségnek tartják ezeket, illetve hallanák is. Megkérdezem majd a pszichológust, hogy vállal-e ilyesmit.
2020. dec. 3. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!