Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aspergeresként milyen lehetősé...

Aspergeresként milyen lehetőségeim vannak a gyógyulásra?

Figyelt kérdés

Valószínűleg szkizotípiás személyiségzavarral súlyosbítva.


Van esetleg olyan pszichiátria ahová betudok ezzel feküdni néhány hétre? Vagy valamiféle csoportterápia?


Bármilyen tapasztalatot/tanácsot szívesen fogadnék.



2017. ápr. 30. 15:37
 1/5 A kérdező kommentje:

Megjegyzés: privát üzenetekre sajnos nem tudok válaszolni, mert a nevemmel vagyok beregisztrálva, így inkább csak itt írnék anonim módon.

Köszönöm a megértést.

2017. ápr. 30. 16:15
 2/5 Metionin ***** válasza:
57%
Gyógyulásra semmilyen, mivel ez nem betegség. Egyszerűen máshogy van huzalozva az agy, ez van, ezt dobta a gép. Együtt élni vele, azt kell megtanulni és felhasználni azokat a dolgokat, amikben jó vagy. Most diagnosztizáltak?
2017. ápr. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen.
2017. ápr. 30. 21:08
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Megfelelő környezet kell ahhoz, hogy normálisan élj. Sajnos ezt a neurotipikus társaink piros szőnyegnek nevezik, holott csak a megfelelő alapvető életkörülmények vannak megnevezve. Például valaki aki anyagilag támogat, valaki aki érzelmileg és lelkileg támogat, valaki aki lakhatást biztosít, valaki aki munkahelyet biztosít - olyan munkahelyet, ahol kiteljesedhetsz és szeretnek és nem tesznek tönkre és nem kell félned attól, hogy minden ok nélkül kirúgnak, hanem bemész és dolgozol és kifizetnek.


Nekem az a tapasztalatom, hogy én súlyos életveszélyben vagyok, mert nem tudom kezelni az Asperger-szindrómámat. Nincs munkahelyem és nem igazán akarnak felvenni, ergo nem fogok pénzhez jutni, ergo elfogy a pénzem és bezárulnak a lehetőségeim és teljesen ártatlanul a környezetem hatalmas negatív nyomást gyakorolva rám össze leszek törve, mindezt azért, mert nem voltak képesek a munkáltatók esélyt adni nekem.

2017. máj. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok biztos benne, hogy egy pszichiátrián nem csak romlana az állapotod, és nem csak amiatt, mert beteg emberek között csak betegebb lesz valaki.
2017. nov. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!