Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ugye nem valami betegség van...

Ugye nem valami betegség van nálam kialakulóban?

Figyelt kérdés
Az utóbbi napokban agresszív érzéseket vélek felfedezni magamban, haragszom az egész világra, a páromat is legszívesebben megrugdosnám, megverném vagy legalább jól leüvölteném a fejét ha csak meglátom, pedig nagyon szeretem és valójában sosem bántanám, mégis sokszor előjön bennem ez a késztetés. A ciklusomra nem foghatom rá, ennyire durva sose szokott lenni a hangulatváltás, és egyébként is a hét elején múlt el. Szóval tényleg nem tudom honnan jött hirtelen ez a nagy agresszió. Persze nem valósítok meg semmit, alapból nagyon visszahúzódó személyiség vagyok, soha nem tudtam jól kimutatni az érzéseimet sem. Ezért sem tudom pontosan megfogalmazni hogy mi zajlik le bennem, csak éztem az agresszivitást magamban ami nem tud előtörni, pedig nagyon szívesen kitombolnám magam valahol, törnék zúznék üvöltenék, de csak napról napra gyűlik és erősödik. És mivel én nem ilyen vagyok, már kezdek félni hogy valami baj van a fejemben.
2020. dec. 4. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Lehet Magnézium hiány. A ciklus leviszi és a sztessz is, elég gyakori probléma.

Próbáld ki kúra szerűen, pezsgőtabletta vagy szétrágható tabletta gyorsan felszívódik.

2020. dec. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán túl sok stressz ért az utóbbi időben. Túlhajszoltad magad, probléma a munkahelyeden és ezeket nem tudod elmondani senkinek. Pedig lehet jobb lenne, ha elgondolkodnál azon, vajon mi válthatta ki belőled. Lehet hormonális oka is akár (magas a kortikoszteron szinted). Csináltass teljes vérképet, abból kiderül.
2020. dec. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Jelenleg nem dolgozom, tavasszal végeztem turisztikán, de a vírus miatt nem tudok elhelyezkedni.


Stressz nem csak feszültséget okoz? Vagy ez nálam így jönne ki?


Szimpla magnézium hiány is okozhat mentális tüneteket?

2020. dec. 4. 15:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy akkor emiatt alakult benned egy belső feszültség, és agresszióként nyilvánul meg. Ezt kezelni kell, mert később sokkal rosszabb lehet. Megpróbálhatsz szedni magnéziumot is, de előtte inkább tényleg keress fel egy dokit és csináltass vérképet.
2020. dec. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!