Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Kb.4 hónapja problémáim vannak.A téma mindig más de leginkább 2 dolog miatt vagyok hullámvasúton,mélyponton.

Nagyon aggaszt a jövőm,nagyon lelkiismeretes vagyok a tanulmányaimmal kapcsolatban,de most jött el a holdpontom így 9.ben,hogy nagyon rosszul tudok lenni lelkileg az eredményeim miatt,szorongom hogyha valamilyen problémába ütközöm egy feladattal kapcsolatban.

A másik a barátok.Mostanság nagyon előjött az,hogy úgy érzem nincsenek barátaim pedig vannak.Néhány hétig egy időben nagyon egyedül voltam és nagyon rossz volt,félek hogy ne adj Isten ez újra megtörténik.Az a lényeg,hogy emiatt a 2 téma miatt mostanság rengeteg hangulatingadozásom lett.Egyszer vidám vagyok és minden rendben,máskor pedig csak arra tudok gondolni,hogy rosszak lesznek a jegyeim vagy hogy elhagynak a barátaim.Probáltam sok emberrel beszélgetni erről de nem nagyon hallgattak meg.Szeretnék végre normálisan élni és egy nagyon boldog időszakomban nem azon gondoljozni,hogy egyedül leszek vagy hogy nem viszem majd semmire.Nem hiszem hoyg bárkibis gondolna erre,de bipoláris zavarban biztos,hogy nem szenvedek mert azon betegség tünetei sokkal súlyosabbak mint az enyémek.Kérlek adjatok tanácsot!



2020. dec. 5. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Az normális, hogy izgulsz a jegyed miatt. Én végig fostam a középiskolát. :D Tudni kell levezetni. Vagy ez mennyire erős?
2020. dec. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát erősnek azért erős,főleg azért mert még nem volt semmi mentális egészség problémával tapasztalatom hála Istennek.Inkább így a hullámvasút része a szarabb.Egyik pillantban nagyon jól érzem magam,hoyg menni fog minden,máskor meg eltörik a mécses.Tényleg 5 percenként változik...
2020. dec. 5. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!