GyBlanka54 kérdése:

Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Tudom az intetnet sok hülyeséget összehord meg minden, de úgy néz ki borderline személyiségzavarom van, néha teljesrn unottnaktüresnek érzem magam, vmikor tök boldog vagyok majd mintha kattanna vmi és olyan depisnek nézhetek ki, mint ide Nagykáta, megőrülök magamtól, meg ha anyàm számon kér, mindig úgy érzem mintha támadna éb meg autómatikusan védem magam, ideges leszek és ráordítok, mert esküszöm, hogy úgy hallom mjntha letámadna.

Azt is tudkm, azaz inkább nagyon erősen érzem, hogy mss mentális betegségem is biztos, hogy van, csak nem tudom mi, de erősen gyanakszom a skizofréniára (gyakran érzem, hogy nem vagyok egyedül, néha hangokat is hallok, lehet nem más ember habgja a fejemben, de akkor is hallok vmi halk sípolást amikor nagyon csend van, mint amikor az a nem tudom mi sípol, hogy leállt a beteg szíve (nem tudom hogy hívják azt a szerkezetet bocsi), de van olyan, hogy a saját hangomat hallom és veszekszik velem és arra akar rávenni, hogy vessek véget az életemnek, meg érzem, hogy vmi követ, meg a gindolataim is cickáznak össze vissza.

Vannak furcsa beteg gondalataim is, és nem ez lenne az első, hogy gondolkoztam az öngyilkosságon, de még nem sikerült. (Nem tudom, hogy szerencsémre vagy nem)



2020. dec. 6. 10:22
A kérdező szavazást indított:
Mentális betegség
Bipoldris személyiség zavar
Skizofrénia
Antistociális személyiség zavar
7 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
Mentális
2020. dec. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pszichológushoz kellene mennem, igaz? De anyám nem akar elengedni, azt mondja a vírus miatt, (addigra megőrülök, de mind1), se szerintem csak azért ndm akar, mert fél, hogy vmi ilyrsni fog kiderülbi, higy van valami konkrét bajom, meg, hogy mit fogbak róla gondolni, hogy milyen anya stb. Mit tegyek?
2020. dec. 6. 11:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. A kérdésbe bele írhattad volna, hogy hány éves vagy és, hogy vannak-e barátaid? Magányosnak érzed-e magad? A borderline meg úgy néz ki, hogy egy adott személyhez ragaszkodsz és az lehet bárki, idegen, ismerős, barát stb. Én pl nagyon magányos vagyok engem is hasonló dolgok gyötörnek. Dokihoz még nem fordulok, mert nincs miért. Barátokat nem tud helyettem szerezni.
2020. dec. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
17 vagyok és az összes barátomhoz ragaszkodom.
2020. dec. 7. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!