Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A Zinzino viva mikor fejti ki...

A Zinzino viva mikor fejti ki a hatását?

Figyelt kérdés
Ma lesz az ötödik napja hogy szedem ezt az étrendkiegészítőt pánikbetegségre ami nálam már nagyon súlyos és csak szenvedek. Az lenne a kérdésem hogy valaki szed még ilyet? És ha igen mennyi idő után fejti ki a hatását?? Vagy ez is csak egy kamu hogy használ csak azért hogy az emberek vegyék meg?
2020. dec. 8. 07:16
 1/3 anonim válasza:
100%
Nem szabad kifejtenie túl gyorsan a hatását, mert a cégnek az az érdeke, hogy minél tovább vedd a termékeiket a csodára várva. Fejősteheneket nem vágunk le! ;)
2021. febr. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Zinzino az újabb MLM parasztvakítás - hasonló összetételű halolajat tudsz venni neten tápkieg webáruházakból olcsóbban. A Zinzinonál a marketinget fizeted meg, szóval pld Marikát aki árulja, de semmivel nem tud többet.

A halolaj amúgy önmagában lehet hasznos tápanyag, de csodát ne várj tőle.

(Én is szedek amúgy kiegészítőként, de jóval olcsóbban mert nem marketinges ingyenélőktől veszem, szóval a reklám nem dob rá nekem plusz költséget )



De semmi csoda nincs benne. Egy sima halolaj soha nem fogja a pánikbetegségedet megszüntetni ahogy a B vitamin se.


Én inkább a pszhiológia gyökérét keresném még. Ennek ellenére lehet fogyasztani bármilyen vitaminokat és kiegészítőket de inkább egy webshopon vedd meg normális áron mint egy embertől akinek a hozzá adott munkája miatt fizetsz többet.

2021. júl. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mivel bedőltem én is anno, és vagy 6 dobozzal vettem, így napi 20 szemnél nem éreztem annyi hatást, mint egy pohár sörnél. B6, magnézium, magnézium-citrát élelmiszerek segíthetnek. Komló, citromfű, macskagyökér...bla bla nem.
2022. febr. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!