Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan válasszak jó, hozzámill...

Hogyan válasszak jó, hozzámillő pszichológust?

Figyelt kérdés

Itt az internet, online pszichológusok hada, hogyan válasszak? Olyan válaszadók tanácsát várom, akik már találtak maguknak jót! Muszáj átmennem egy csomó nem passzolón ahhoz, hogy megtaláljam a nekem megfelelőt? Ez elég költségesnek hangzik. Persze megnézhetem, hogy ki minek a szakértője, de abból is van egy csomó. 1-1 szakterület szakemberéből. Nekem meg sok problémám.

Területi elhelyezkedés nem számít, max. a szabad időpontok lehet egy szűrő. Kemény dió. Segítsetek!



2020. dec. 9. 06:50
A kérdező szavazást indított:
Nincs más megoldás, végig kell próbálgatni, akármibe is kerül.
Ár alapján dönts.
Kérdezz meg ismerősöket, hogy tudnak-e ajánlani.
Ha eleget kutatsz a honlapjukon, kiderül, milyen típusú emberek lehetnek.
10 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
En nem csak adott x honlapon neztem oket, hanem azon kivul is, a tobbi oldalon, kepeken, facebookon, mit csinalnak, milyen emberek lehetnek. Akirol volt video, az nagy segitseg, hogy lattam, hogy beszel, milyen gesztusai vannak, vagy pl. masnal, hogy miket osztott meg facebookon, es a kozvetlenseg neha segit. Azon is tudsz gondolkodni, hogy kiben biznal meg jobban, no-ferfi, idosebb-fiatalabb... A vegzettseg, meg a mellekkepzettsegek egy ido utan annyira nem szamitottak, bar en megnyugodni akartam nagyon, es normalisan beszelni magamhoz, de nyilvan mindenkinel mas a tema. Olyanhoz sem mennek, aki nagyon eroltetetten, beallitottan ul egy kanapen a honlapjan, vagy aki tobb keretet es szabalyt ir, mint amiben segiteni tud, esetleg ezzel kezdi.
2020. dec. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nézd meg a YouTube-on az

-Út a nyugalomhoz, a lelki egészséghez

-Lelki bajok, megoldások

-Mire jó a hipnózis?

című sorozatokat

2020. dec. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én ajánlás alapján mentem.

Amint megvolt a nevem, csekkoltam facebookon. Őszintén szólva profilképe alapján nem volt túl szimpi szóval nálam ért a ne a borító alapján ítélj, mert azóta nagyon bírom.

Ami nálam határozottan kizáró tényező (lett volna) hogy ne legyen ismerőse senki közeli ismerősömnek (vagyis egy random fb ismerős nem érdekelt de hogy olyannak aki részt vesz az életemben ne).

Fennebb jól le írták, a videók, képek (hogy ül) valamint esetleg a képzettségek is jó kiindulópont. Mármint ha pl. szorongás miatt keresed fel (vagy amiatt is) és van erre képzése az csak jó lehet.

Én meg azon is elgondolkoztam hogy milyen típusú emberre van szükségem. Nagyon erős személyiségem van szóval egy kis finomka, kedveske valakivel semmire se mennék, mellém egy hasonlóan kemény pszichológus kell. Van akinek meg pont a finomka. Persze ez az első alkalommal mérvadó szempont de ha már első alkalommal látod hogy nem passzoltok akkor könnyebb tovább keresgélni.

2020. dec. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Több ilyen kérdés volt már, ennél a kérdésnél a 4-es válasz az enyém: https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__..


A 3-as csatlakoznék: én is ajánlás útján mentem. Meg nem gondoltam, hogy férfit fognak ajánlani, de annyira kétségbe voltam esve, hogy amint megvolt a száma, felhívtam. Csak utána néztem meg a honlapját. Amikor megláttam, hogy még jóképű is, akkor nagyon megijedtem. Ma már le nem cserélném senkire :)


A többit a másik válaszban megírtam :)


Sok sikert!

2020. dec. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!