Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy működik a pszichiátria...

Hogy működik a pszichiátria (körülbelülre)?

Figyelt kérdés
4 hónap nem működő pszichológus után pszichiátert szeretnék kipróbálni. Felhívtam a helyi kórházat, mondták holnap mehetek. Hogy működik? Elmondom, hogy öngyilkos hajlamaim vannak meg bántani akarok magamat és családtagjaim, meg idegösszreoppanásom van, ilyenkor mi van? Befektetnek, vagy írnak fel gyógyszert? Eltilthatnak a vezetéstől, ha esetleg mentálisan közveszélyes rizikóm lehet? Vagy mire készüljek?

2020. dec. 9. 10:08
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
76%

18


Hát te már csak tudod, történik 1 dolog X év alatt, aztán te eldöntöd kinek-hova kell mennie... Az ilyenek tudnám miért mindig ilyen magabiztosak, miközben ostobák?

2020. dec. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
46%
21. Mert te magabiztosan elmennél olyan orvoshoz, akinek a kezei között meghalt egy beteg nemrég. Elismerésem.
2020. dec. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Biztos vagyok benne hogy máshol is halnak meg. Mindennek van kockázata. Egy gyermek születesének is mindennek. De ettől függetlenül amit meg kell tenni azt meg kell tenni.

A leg egyszerűbb műtéteknek is vannak halálos áldozatai. Ilyen az élet.

Persze tisztában vagyok vele hogy ez más tészta nem egy műtét de akkor is kockácatokkal jár. Mindegy. A lényeg az hogy ha mulasztás lett volna akkor már nem lenne ott nyilván.

2020. dec. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Mulasztás volt, ez derül ki a cikkből, csak nem törődnek vele.

Nem azt mondom, sehova ne menjen a kérdező, de abba a kórházba ne.

Mindennek van kockázata, csak nem mindegy, egy mulasztás következtében, hanyagság következtében hal meg valaki, vagy másmilyen okból. Az említett kórháznál nagyon nem derül ki, hogy másmilynen ok volt.

2020. dec. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon szomorú ilyen okból bizony énis inkább máshova mennék.
2020. dec. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

22


Nem komám, én inkább rád hallgatnék gykn, ahol felelősségre sem lehet vonni téged, mindenképp téged kérnélek meg, hogy gyógyíts meg! Téged, aki arra is képtelen volt, hogy értelmezze a cikket, aztán ide böfögte, hogy az egész pszichiátria életveszélyes... és senki se menjen oda

2020. dec. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!