Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hány mg xanax bevétele biztons...

Hány mg xanax bevétele biztonságos 0,25 mg-ból?

Figyelt kérdés

2020. dec. 9. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem meghatározható, sok mindentől függ. Először is mi számít biztonságosnak? Ha nem halsz meg, ha nem szenvedsz maradandó vese, vagy idegrendszeri károsodást, vagy ha nem alszol 20 órát?

Nem mindegy, h sose vettél be ilyet, vagy masszív függő vagy. Az se mindegy, h 50 kiló vagy 100. Az se, h férfi vagy nő, felnőtt vagy gyerek. Stb, stb.

Mondjuk ha 50 kilós nő vagy, és nem masszív függő, akkor max 2 darabot mondanék.

2020. dec. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Férfi 85 kg.

A 025os nagyon gyenge, ha ebből 5mgt veszek be az már sok?

2020. dec. 9. 17:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Az nagyon sok. Max 0,5...
2020. dec. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne merészelj többet bevenni, mint amit az orvos mondott.


5mg? Megőrültél?

2020. dec. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
30%

Jól írják előttem. Az a biztonságos amennyit felírtak, mert ha ész nélkül növelgeted a dózist, akkor gyorsan emelkedni fog a tolerancia szinted - és utána több kell ugyanahhoz a hatás eléréséhez.

Ami fontos hogy alkohollal nem szabad kombinálni mert úgy légzésdeprimáló hatású (és halálos is lehet).

Viszont maga a gyógyszer nagy dózisban is viszonylag biztonságos.


Pl én drogfüggő vagyok, és sokszor elvonásba (vagy csak ezért mert ki akartam magam ütni) meg szoktam enni a 100 db-os 0.25ös fronyát.

Igaz sokszor volt hogy 20 mg+ nál teljes emlékezetkiesés volt (több napos alvással) meg olyan is hogy a detoxba tértem magamhoz. Ennek ellenére még itt vagyok 😊

2020. dec. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt "ismerős" aki az öregapja gyógyszereit lopkodta. Egy nap bevett egy dobozzal. Amikor kitisztult aztse tudta mit csinált. Agresszív volt hangulatingadozásokkal. Szinte folyott a nyála gusztustalan volt. Féltem tőle. Hol bőgött hol felvolt dobva. De kifordult magábol. Ha elzárták előle a gyógyszert felfeszítette a zárat.

Lehúztam a wcn a gyógyszereit. Megvártam amíg kitisztul és elbeszélgettem vele.

Biztos nagy benyomást tettem rá a monológommal mert soha többet nem szedett nyugtatót.

2020. dec. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!