Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális, hogy skrizofén...

Normális, hogy skrizofén beteg nővérem gyógyszerek mellett is hallucinál?

Figyelt kérdés

Reagila nevű gyógyszert kap és Rivotrilt mellé. úgy fél éve kapta először ezt az új antipszichotikumot és elhagyhattak vele egy másikat. Viszonylag normális életet élt a betegségéhez képest.

Két hónapja viszont elkezdett hangokat hallani, hogy mindenki róla beszél és elátkozza őt. Így ő is elkezdte visszaszidalmazni őket.

Egész nap motyog magában és szidja az embereket akik szerinte őt is szidják ami nem igaz. Én vagyok vele otthon mert online oktatás van szüleink dolgoznak, ő a vírus miatt meg az állapota miatt otthon van.

A pszichiáterével persze konzultáltak a szüleink amire ő megemelte ennek a Reagilának az adagját.Ez egy hete volt és még mindig ugyanaz a helyzet egész nap motyog,kitalálta,hogy beperli egy volt munkatársát stb..Nekem kéne őt nyugtatgatni,megpróbálni meggyőzni,hogy ezek nem léteznek amiket elképzel.Én is kezdek lassan megbolondulni,hogy egész nap ezt hallgatom..

Van erre megoldás??


2020. dec. 10. 17:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát én bevinném a kórházba...
2020. dec. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!