Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van más is akinek nem működtek...

Van más is akinek nem működtek az SSRI gyógyszerek és pánikbeteg volt? Benzodiazepin mellett lehet szedni CBD olajat? Vagy ahoz elöbb abba kell hagyni? Sajnos rászoktam.

Figyelt kérdés

Én rajtam 6-ot is kipróbáltak, de végül magamtól jöttem ki a neurózisból. Viszont a Benzodiazepint nem tudom elhagyni, mivel rászoktam. 3x 0.25 mg rivotrilt szedek és ha abbahagyom iszonyat feszültséget érzek. Mit tehetek? Le akarok állni és azt olvastam a CBD olajjal lelehet, de nem tudom az adagolást, mennyiséget, a háziorvosom meg még csak nem is hallott CBD olajról.


Amúgy ami nekem segített: Teljes kivizsgálás, MAGÁN klinikán. Kiderült egy csomó ételallergia is, és azokat már nem eszem, tudatosítottam magamban, hogy semmi bajom és nagy nehezen túltettem magam rajta. Amikor elsőnek lettem urrá a pánikrohamon, éreztem hogy a neheznén túlvagyok, igaz ígyis 3 és fél évbe tellett... SSRI szart se ért és még csak rosszabbított a helyzetemen.... betompított, borzalmas volt, mintha nem is én lennék.


2019. nov. 12. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha régebb óta nem szedsz semmi SSRI-t, akkor igen. Ssri-nél orbáncfű, amfetamin féle, kanabisz használata tilos. (hiába nem thc-s, illetve minimális. Engem is betompít, vágna az agyam, ha aludni is tudnék természetesen.
2019. nov. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
már 3 és fél éve nem szedem de sajnos rivotril szedek, mert rászoktam. a felezési ideje kb 24 óra, lehet ha abbahagyom egy napra azt kibírom és ha onnan elkezdem a CBD olajat, akkor működhet?
2019. nov. 13. 20:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Így egeszbiztos szehedsz CBD olajat. Ez taplálékkiegéstítő, nem gyógyszer. Kérdezd meg a pszichiátert, addiktokogust milyen módszerrel szisztémával tudod csökkenteni a rivotril. Nem hinném, hogy az orvosok hisznek benne(vagy bármilyen természetgyógyászatban) , olyant ismerek aki jobban érzi magát testileg/lelkileg, cbd-től, igaz drága. Előállítása is drága, míg fillérekből állítanak elő kémiai gyógyszert. Nyilván kiegyensúlyozott étrend, megfelelő étrendkigészítőkkel segít.
2019. nov. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A cbd olaj semmire nem jó.
2021. júl. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!