Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a leghatásosabb vény...

Mi a leghatásosabb vény nélkül kapható antidepresszáns? Véleményeket is szívesen fogadok!

Figyelt kérdés
Vény nélkül kapható antidepresszáns-t keresek.. Ha van ilyen, akkor azt szívesen venném, ugyanis szükségem van rá. Az orvosom azt mondta ír ki ha akarom, de egyelőre próbálkozzak meg a vény nélküliekkel. Nagyon sok szomorúság ért mostanság. Sajnos 95%ban hajlamos vagyok a depresszióa az orvosi kutatás szerint. Szükségem van ezekre.

2020. dec. 12. 23:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%
Nincs szukseges ezekre. Veny nelkul max citromfu tea, probald meg azt. Inkabb pszichologust ajanlok, nem online tesztek kitolteset,meg sajat magad diagnosztizalasat.
2020. dec. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
61%
Nemhinnem, hogy talalsz de a valeriana relax jo nyugtalansagra meg a stresszre. Esetleg azt probald meg.
2020. dec. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
5%
Nincs ra szukseged. Amig nincs igazi mentalis betegseged, addig minden fejben dol el. A bogyo semmire sem jo, csak hogy fuggo legyel. Valerianat szoktak ajanlani, patikaban, rossmannban, dm-ben be tudod szerezni, meg sok citromfű teat, ugyanezen helyeken szinten megkapod.
2020. dec. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Egy kutya.
2020. dec. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

4-essel egyetértek. Én a kutyáim nélkül nem is élnék már. Olyan krízishelyzeteket csináltam végig gyógyszer és altató nélkül, amibe bárki más becsavarodott volna, pl. amikor meghalt az öcsém 20 éves korában.

Amikor nagyon nem tudtam elaludni, lemásztam a kutyákhoz a szivacsra és leszartam ki mit gondol.

Egy ismerősöm lányának receptre írta a doki: kiskutya.

2020. dec. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%

Macska. (Igen, van akinek a kutya jön be, lásd fentebb, nem vitatom el, a kutya is jó opció). Nekem a macska jött be.

Érezte, hogy baj van, jött hozzám, idebújt, dörgölőzött, nem tágított mellőlem, várt hogy hazaérjek... Kérte, hogy vegyem fel, stb...

2020. dec. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
Jaj de igaz! Amióta terhesen (nem tudtam hogy az) befogadtam egy kidobott kóbor anya kutyát, teljesen megváltozott az életem! A kutyusok a születésnapom születtek! Mi ez ha nem égi jel? 3.gyönyörű kutyus lett. Egyet megtartottunk az anyukával együtt, a többit állatvédők segítségével hivatalosan örökbe adtuk. Mindnek szuper jó helye lett! Azóta be aranyozozzák a minden napjaimat! Az egész család imádja őket. Drága Pötyi, és kis Buksi 💞🐩
2020. dec. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
7-es, nekem is volt egy Pötyim. Iszonyúan hiányzik. Amúgy macskákat is nagyon megszerettem, mert született egy gyerekem, aki kezdettől fogva nagy cicás, 1,5 évesen egymásra találtak egy gazdátlan cicussal, azóta már 3 macskánk van. De basszus nem hagynak aludni. Mert hát ugye a macskák képesek átaludni az egész napot, aztán éjszaka hirtelen kimegy az álom a szemükből és ott unatkoznak látványosan fölöttünk. Az hagyján, hogy ha csak bámul hajnali 2-kor, de mikor nekiáll hangosan dorombolni meg dagasztani, meg járkálni rajtunk vagy nekiáll játszani valamivel, amit talál a szobában. Hát már nem egyszer pateroltam ki emiatt a cicákat a szobából. Azért volt olyan is, amikor összebújva aludtunk és az tényleg nagyon jó tud lenni. Viszont soha senkivel nem aludtam olyan jól, mint a kutyáimmal. De sajnos elmúlt ez is. Nagyon idős korukra inkontinensek lettek, már nem fekhettem melléjük. Pedig annyira hiányzott az összebújás.:( Aztán jött az, hogy éjszaka többször ki kellett menniük, aztán állandó balesetek a lakásban...A gyerek miatt is ébredni kellett minimum egyszer éjszaka. Szerintem 7 éve nem tudom átaludni az éjszakát. Mostanra elmentek az idős kutyáim, amíg ők voltak, éveken át legalább 5-6-szor keltem éjszaka. Most már csak 1-2-szer kelek, főleg a gyerek miatt, mert a kutyusunk még fiatal, átalussza az éjszakát. De valahogy az elmúlt évek éjszakázásai miatt már nem bírom elviselni, ha bárki is hozzám bújik. Ez borzasztó rossz érzés, de nem tudok ezzel mit kezdeni. Néha a kiskutya bepróbálkozik, de azon túl, hogy nem szeretem, ha összekoszolja az ágyat, egyszerűen zavar, mert ráfekszik a lábamra, nem férek el rendesen. Á, lehet hogy megöregedtem:( Nagyon elveszettnek érzem magam. Azt hiszem, az öreg kutyáimmal meghalt egy részem.
2020. dec. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
Orbáncű. De némi körültekintés kell hozzá, patikustól \ orvostól kérj tanácsot, hogy miképp is kell használni! Túl sokat ne várj tőle, de ennél jobbat nem igen fogsz találni, ha nem akarsz vény nélkülit.
2020. dec. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%

Az orbáncfű hatásos lehet a depresszió ellen.

A közönséges orbáncfű kivonata ugyanolyan hatékonynak bizonyul az enyhe és közepes depresszió kezelésére - mint az SSRI-gyógyszerek.


[link]


[link]

2020. dec. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!