Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a leghatásosabb vény...

Mi a leghatásosabb vény nélkül kapható antidepresszáns? Véleményeket is szívesen fogadok!

Figyelt kérdés
Vény nélkül kapható antidepresszáns-t keresek.. Ha van ilyen, akkor azt szívesen venném, ugyanis szükségem van rá. Az orvosom azt mondta ír ki ha akarom, de egyelőre próbálkozzak meg a vény nélküliekkel. Nagyon sok szomorúság ért mostanság. Sajnos 95%ban hajlamos vagyok a depresszióa az orvosi kutatás szerint. Szükségem van ezekre.

2020. dec. 12. 23:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
58%
Nekem is volt potyim. 2 eve kellett elaltatni szegenyket...szar erzes mega mai napig almodok vele vizet kell neki adni ehes nemtufom miert van ez majdnem napiszinten mostanaban tenyleg szar erzes 11 ev utan elment. Nalam szuletett nalam ment el...
2020. dec. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, kezd elborulni az agyad, nyugodtan írj. Mást sajnos nem tudok tenni, mert én nem élek ilyenekkel.

N

2020. dec. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy másoknak is volt szeretett Pötyi kutyájuk :) amúgy a cicák is nagyon aranyosak. Gyerek koromban mindig volt sok cicánk, 7-8 darab. A dorombolás is gyógyító! Rezgés.
2020. dec. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Metionin ***** válasza:
Orbáncfű de kérd ki hozzá az orvos tanácsát és sorold fel ha szedsz még valamilyen gyógyszert mert azokba beavatkozhat pl. fogamzásgátló, vérnyomás gyógyszer.
2020. dec. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!