Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintettek mit csinaljak?...

Szerintettek mit csinaljak? (Depressziós lennék vagy mi?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit csináljak. Folyamatosan öngyilkossági gondolataim vannak és meg akarok halni. Vagdosom magam es folyamatosan sírni van kedvem, sokszor jön rám sírógörcs is. Sokat fogytam az elmult 3 hónapban. Nem rég volt valami rohamom is, nem tudom mi de nagyon rossz volt (pánikrohamra tudok gondolni de nem biztos h az). Egyre több öngyilkosagi gondolat tör rám. Anyukám nem enged psziologushoz, szerinte nincs rá szüksegem mert nem vagyok fogyatekos (amikor mondtam neki ezt mondta). Ezt nem merem neki elmondani mert inkabb megprobalná kinevelni belőlem ami nem segitene. Psziolushoz se nagyon tudom hogy tudnék elmenni titokban.

2020. dec. 13. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Iskolába jársz még?

Az iskolapszichológushoz simán elmehetsz.

2020. dec. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Anyád nem veszi észre, hogy tele vagy vagdosással...???

Apád nincs képben?

2020. dec. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha tanuló vagy még mindenképp az iskolapszichológus lenne a jó megoldás. Ha nincs ilyen lehetőség akkor interneten is találsz pszichológust. Van is egy ilyen kérdés ahol valaki online pszichológust keresett:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__..

Hátha ez is segít!

2020. dec. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A 3. vagyok. Elfelejtettem, higy végül ott iskolapszichológusi segítséget kért. Bocsánat a haszontalan válaszért 😅
2020. dec. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bármikor lemehetsz pszichiáterhez. Még csak beutaló sem kell
2020. dec. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hát, anyukám szerintem nem. Már próbáltam kérni hogy hadd menjek el pszichológushoz, de ő csak kiabált velem. Meg szerinte felesleges és szükségtelen.
2021. jan. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
miért kérsz tőle engedélyt? Menj az sulipszichológushoz!
2021. jan. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!