Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezekre van valami szakszó?

Ezekre van valami szakszó?

Figyelt kérdés
Szóval pl vita közbe valamit mond hogy meggyanusit valamivel aminek semmi alapja nincs és utánna jön a sarokba szoritó manipuláló kérdés hogy miért, nem csináltál még ilyet?(még jobban alátámasztva hogy csak kitaláltja a dolgot)Akkor pl olyan hogy valaki kivesz x dolgot valahonnan és rárivall hogy miért vetted ki y-t.(meg se nézve mit vett ki az illető,olyan mintha igy akarná lenyomni a másikat meg kitalálna meg beképzelne dolgokat amit akar hogy az legyen hogy aztán a fejéhez lehessen vágni)Nagyon betegnek tartom ezt.Ez lehet valami gaslighting féleség?De ez igy 2-3 naponta van legalább egyszer.
2020. dec. 15. 19:34
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és amikor nyilvánvalóvá válik ez a gyanusitgatás meg hogy nincs igaza elkezd gusztustalanul irónizálni meg kb azt hiszi vicces hogy viccelődik.Pl csak nem birtad ki(hogy kivettem a szalámit ami persze nem szalámi volt szóval gyanusitott) És akkor kérdem mit?(mikor nyilvánvaló volt hogy nem szalámi volt nálam,és mondom mit nem birtam ki utalva a képtelen hazudozására és akkor elkussol egy percre és elkezd pofátlankodni)És akkor jön a válasz hogy a pofahuzást ilyen gusztustalan pofátlanul mikor egyértelmü volt hogy a szalámira utalt de elkezdett terelni meg rám nyomni a felelősséget meg a fókuszt meg hirtelen változtatni amit mondott.Meg ez az azt hitte amikor előtte mondtam valamit hogy x és azt hitte y mikor mondtam hogy nem az szóval nem hihette azt.Itt is valami azthittézett de ez egy rosszindulat szimplán.Meg se nézte sokszor nem azt hitte.
2020. dec. 15. 19:40
 2/7 A kérdező kommentje:
Szóval ahelyett hogy elismerné mit müvel és elnézést kérne csinálja tovább és ennek áll feljebb
2020. dec. 15. 19:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Kétszer olvastam végig mindazt, amit leírtál, és most már biztos vagyok benne, hogy ennek semmi értelme nem volt.
2020. dec. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De volt.Ezeket müveli.De legalább ne irnál ide ha nem tudsz értelmeset.
2020. dec. 15. 19:44
 5/7 A kérdező kommentje:
Privátba várom a válaszokat.Itt nem olvasom mert ilyen troll van itt.Privátban jöhetnek a válaszok.
2020. dec. 15. 19:45
 6/7 A kérdező kommentje:
Az hogy van pofád visszaélni a bizalmammal meg trollkodni ilyen komoly és számomra fájdalmas kérdésre jelzi hogy egy empátia nélküli szadista vagy
2020. dec. 15. 19:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez nem trollkodás. Eléggé otthonosan mozgok a pszichológia több területén, szívesen segítenék, de annyira értelmetlenül fogalmazol, hogy nem lehet vele mit kezdeni. Láthatod is, mennyire tolonganak a hozzászólások. De ha ennyire sérülékeny lélek vagy, hogy vársz segítséget egy nyilvános oldalon?...
2020. dec. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!